Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

İstanbul Tercüme Bürosu

İstanbul çeviri ofisi olarak alanında uzmanlaşmış ekibimizle yaklaşık olarak yüzden fazla dilde çeviri hizmeti vermekteyiz. Akademik çeviri, hukuki belge, tıbbi medikal çeviri ve teknik çeviriler gibi uzmanlık gerektiren tüm alanlarda rahatlıkla çevirileriniz yapılarak sizlere teslim edilir.  Gerek somut gerekse de online olarak çeviri hizmeti sunmanın yanında apostil onayı ve noter onayı gibi işlemlerinizde de kesinlikle uğraşmadan size teslimini sağlıyoruz. Tüm çeviriler ama özellikle de belge evrak çevirileri büyük bir öneme sahiptir.

 

İstanbul Çeviri Ofisi Hizmeti

 

Tüm alanlardaki metin ve belgelerin çevirilerinin yanı sıra diploma, nüfus cüzdanı, ikametgâh, oturum izni, ticari sicil gazetesi, imza sirküsü, vize ve konsolosluk belgesi gibi hukuki, adli ve resmi tüm dokümanlarınızın da İstanbul çeviri ofisi tarafından tercümesini yaptırmanız mümkündür.

 

İstanbul Çeviri Ofisi Fiyatları

 

İstanbul çeviri ofisi çevirilerimizde kalite ve zamanlamaya büyük önem veriyoruz. Kelime bazında hesaplanan çevirileriniz anında size gönderiliyor. Özellikle belge ve evrakların çevirisi hata götürmediğinden hassasiyetle üzerinde çalışan çevirmenlerimiz özenle işi teslim ederler. Gerekli tüm kontrollerin ardından teslimatı yapılır. Siz de İstanbul çeviri ofisi hizmetlerinden yararlanmak için 0216 606 29 38 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz. Fiyat bilgisini de uzman ekibimizin detaylı analizinden sonra öğrenmeniz mümkündür.

 

İstanbul Yeminli ve Noter Onaylı Tercüme Hizmeti

 

İstanbul çeviri ofisi olarak metin çevirilerinin yanı sıra tüm yeminli ve noter onaylı belge ve evrak çevirilerini de gerçekleştiriyoruz. Ayrıca pastil ve noter onayı ile uğraşmaktan kurtulmuş oluyorsunuz. Bir tercüme bürosunun sunacağı en önemli hizmet profesyonel bir hizmet anlayışı ve güvenirlilik. Ve elbette hatasız bir çeviri desteği sağlamaktır. Müşterinin çeviri ile ilgili herhangi bir sorun yalamaması büyük önem taşır.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.