Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Isparta Tercüme Bürosu

Profesyonel anlamda çeviri hizmeti almak isterseniz Isparta çeviri ofisi olarak tüm alanlarda çeviri konusunda destek sağlamaktayız. Bir çeviri ofisinden beklenen güvenirlik ve profesyonel bir anlayıştır. Bu anlamda bir çeviri hizmeti veren tercüme ofislerinin sayısı oldukça azdır.

Hatasız bir tercüme hizmeti sunmak çoğu zaman zor olsa da firmamız deneyimli çevirmen ekibiyle son derece titizlikle ve kaynak dilden hedef dile doğru ve özgün biçimde tüm metin ve belgeleri çevirmektedir.

Isparta Çeviri Ofisi Hizmeti

 

Isparta çeviri ofisi olarak yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı ve tam zamanında teslim anlayışıyla hareket etmekte ve kaliteden ödün vermeksizin çeviri hizmeti sunmaktayız.  Sizden gelen çeviri metinlerini inceledikten sonra projeyi en kısa sürede tamamlayarak müşteriye teslim ediyoruz.

Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe, brikim,  mesleki eğitim ve altyapı isteyen önemli bir iş diyebileceğimiz tercümanlık büyük mesuliyetler de doğurur. Eğer sizler de çeviri konusunda yardım almak isterseniz 0216 606 29 38 numaralı hattımızdan bizleri aramanız yeterlidir.

Isparta Çeviri Ofisi Fiyatları

 

Isparta çeviri ofisi olarak sizden gelen çeviri metni veya belgelerini öncelikle deneyimli çevirmen ekibimizle inceliyoruz. Gerekli analizlerin ardından ürüne göre kelime bazlı bir fiyat çıkartıyoruz. Burada çeviri ücretleri aşağı yukarı standarttır.

Kaliteli bir çeviriden söz ediyorsak çok ucuza çeviri yaptırma mantığından uzaklaşmak gerekiyor. Zamanında teslim edilen ve hatasız sorunsuz bir çevirinin de fiyatı ona göre olacaktır. Bu konuda elinizde bulunan ürüne göre uzman çevirmenlerimize danışabilirsiniz.

Isparta Çeviri Ofisinde Çeviri Süreci

 

Isparta çeviri ofisi çalışma sürecinde öncelikle alınan çeviri ürününün analizi ve gözden geçirilmesi yer alıyor. Ardından uzman çevirmenlerimizin kaynak dilden hedef dile çevirisi gelir. Ve sonrasında editör ve kalite kontrolü gelir. Son okuyucu kontrolünün arkasından DTP kontrolü ve işin teslimi gelmektedir.

 

 

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.