Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Heybeliada Tercüme Bürosu

Heybeliada tercüme bürosu olarak tercüme büroları içerisinde alanında en iyi olmayı iş ve çalışma prensiplerimize borçluyuz. Tüm tercüme konu başlıkları altında ve tercüme dilleri arasında alanlarında uzman olan çalışan tercümanlarımız tüm işlerini profesyonellik ile yürütmektedir. Tek amacımız kesinlikle müşteri memnuniyetini esas alarak ilerletmektir. Bize emanet ettiğiniz tüm dosyalarınız güvenle korunmaktadır ve onayınız olmadan çevirmene dahi devredilmemektedir.

Heybeliada Tercüme Bürosu Hizmetlerimiz

 

Heybeliada tercüme bürosu çalışma prensibimiz şöyledir, disiplin en doğru çözüme en hızlı  çözüm ile müşteri memnuniyetini en yüksek limite çıkarmadır. Güvenilir kurum olma, şeffaf çalışma anlayışı, konu hâkimiyeti gibi ilkeler üzerine kuvvetli çalışma arkadaşlarının liderliğinde yürütülmektedir. Tüm farklı konu ve dosyalarda çalışmalar ilgili alana hâkimiyeti olan ve kullanılan dilin tüm gramer bilgileri ve kullanım şekillerine hâkim tercümanlarımız tarafından yürütülmektedir.

Heybeliada Tercüme Bürosu İşleyişi 

 

Heybeliada tercüme bürosu firmamızda işleyiş sizin dosyalarınızı bize iletmeniz ve fiyat teklifimize onay vermeniz ile başlar. Siz ödemenizi yaptıktan hemen sonra onaylamanız ile birlikte bizdeki dosyanız ilgili birime yönlendirilir ve çeviri işlemleri başlar. Sizde istediğiniz takdirde müşteri portali üzerinden sisteme giriş yaparak çeviri sürecini takip edebilirsiniz. Kurumumuzdan faydalanmak ve şeffaf hizmet anlayışımızla tanışmak isterseniz ilgili numaramız 0216 606 29 38 şeklindedir.

Heybeliada Tercüme Bürosu Fiyat Politikası

 

Heybeliada tercüme bürosu olarak her yıl düzenli bir şekilde fiyat belirleme planlamasını yapar. Ancak sistem kurumumuz da fiyat artışı ile desteklenmemektedir. Kurumuzda belirlenen fiyatlar minimum seviyede tutularak müşteri potansiyelini memnun etmektedir.

 

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.