Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Hakkâri Tercüme Bürosu

Özellikle ülkemizde farklı ülkelerden göç etmiş pek çok insan bulunuyor. Bu sebeple ise farklı dillere çeviri büyük önem arz ediyor. Gerek resmi evraklarda gerekse bireysel belgelerde çeviriye olan talep gün geçtikçe artıyor. Bizler Hakkâri çeviri ofisi olarak gerekli metinleri pek çok dilde çeviriyor ve sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Sizler de farklı dillere çeviri işlemleri için firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

 Hakkâri Çeviri Hizmeti Veren Firma Hangisidir?

 

Hakkâri çeviri ofisi olarak civarda hizmet veren pek çok firmaya oranla sayısız tecrübeler kazanmış bulunmaktayız. Firmamız bünyesinde çeviri gerçekleştiren her bir personelimiz bu alanda eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Sizler de hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim hattımız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Hakkâri Çeviri Ücretleri

 

Hakkâri çeviri ofisi firmamız bünyesinde gerçekleştirmekte olduğumuz çevirilerin ücretleri metnin sayfa ve kelime sayısına, çeviri yapılacak dile göre farklılık göstermektedir. Sizler de fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bizimle iletişime geçerek merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

 

Hakkâri Çeviri Ofisi Hizmetleri

 

Hakkâri çeviri ofisi bünyesinde alım satım sözleşmesi, kira sözleşmesi, boşanma sözleşmesi, bilirkişi raporu, akademik makale çevirisi gibi pek çok işlemi gerçekleştirmekteyiz. Sizler de Hakkâri bölgesinde çeviri hizmeti almak istiyorsanız 0216 606 29 38  no’ lu iletişim hattımızdan bizimle irtibata geçebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.