Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Gümrükleme Çevirisi

Gümrük ticari faaliyetlerin en yoğun yaşandığı yerlerin başında gelir. Ülkeler arası tüm ticaret girdi ve çıktılarının yaşandığı gümrüklerde gümrük mevzuatına uymayan onlarca ürün geri çevrilme tehlikesine maruz kalır.

Hatalı ve eksik bir bilgi ve geri çevrilme sorunlarının yaşanmaması için gümrükleme çevirisi hizmetlerinin eksiksiz ve kusursuz olması gerekir. Doğru çeviri hizmeti ile gümrük geçişlerinde daha az sorun yaşanır ve hızlı geçiş görülür.

Gümrükleme Çevirisinde Hangi Belgeler Önemli?

 

Gümrükleme çevirisi yapılacak belgeler arasında ISO belge, helallik belge tercümesi, analiz raporu ile CE belge tercümesi, ekspertiz belge tercümesi, gözetim belgesi tercümesi,  hata bildirim tercümesi gibi bir çok tercüme türü bulunur.

Bu tür çevirilerde kalite, hız, analiz ve doğruluk en önemli ayrıntılardandır. Bu tarz çeviriler alanında uzman çevirmen ve editör ekibi ile yapılabilmektedir. Firmamızdan bu konuda hizmet almak isterseniz   0216 606 29 38 numaralı hattımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Gümrükleme Çevirisi Fiyatları

 

Gümrükleme çevirisi fiyatları çoğunlukla belgenin niteliğine ve içerdiği kelime sayısına bağlı olarak değişiklik gösterir.  Kimi zaman ise belgenin aciliyetine ve ekstra istenen bir takım özelliklere göre de belirlenebilmektedir.

Tercüme büroları tüm bu konularda ürünleri gözden geçirdikten sonra farklı fiyat aralıklarında bir teklif sunmaktalar.

Gümrükleme Çevirisinde Önemli Hususlar

 

Gümrükleme çevirisi hizmetlerinde yüksek derecede sorumluluk bulunur. Doğru ve eksiksiz çeviri en önemli husustur. Bu sayede gümrüklerde kişiler daha az sorunla karşılaşacaktır.

Ürünlerin gidecek olduğu ülkenin dilinde gerekli çevirilerin yapılmış olması gümrük geçişlerini çok daha kolaylaştıracaktır.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.