Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Gaziantep Tercüme Bürosu

Gaziantep, Güneydoğu Anadolu bölgesinin en güzel kentlerinden bir tanesidir. Turizm sektörünün en önemli kentlerinin başında gelir. Kentte Gaziantep çeviri ofisi gereksinimi de gerek turizm alanında gerek diğer sektörlerde ortaya çıkmaktadır. Firmamız da tüm sektörlerin beklentilerine yanıt vermeye çalışır.

Gaziantep Çeviri Ofisi Hizmetleri

 

Gaziantep çeviri ofisi olarak firmamız uzun yıllardır sektörde olan bir çeviri firmasıdır. Dünya normlarında müşteri odaklı olarak çalışır. İngilizce, Almanca, İtalyanca, Arapça başta olmak üzere çok değişik dillerde alanında eğitimli uzman, deneyimli, profesyonel kadroları ile hizmet verir. Teknik çeviri, Ab projeleri çevirisi, hukuki çeviri, tez çevirisi gibi çok farklı türlerini tam bir uzmanlık ile yapar.

Gaziantep Çeviri Ofisi Nasıl Çalışır?

 

Gaziantep çeviri ofisi müşterilerimizden bize böylesi bir istem geldiği zaman yapılacak olan çevirinin türüne ve diline göre o alanda uzmanlaşmış olan çevirmenize çeviri yönlendirilir. Akabinde çeviri yapılır. Son kontroller de yapıldıktan sonra müşterimize belirlenen gün ve saatte çevirisi sıfır hata ile teslim edilir.

Gaziantep Çeviri Ofisi Fiyatları

 

Gaziantep çeviri ofisi olarak fiyatlarımız piyasada araştırma yapıldığında da görüleceği gibi son derece uygundur. Yapılacak olan çevirinin türüne ve içeriğine göre fiyatlandırma yapılır. Ödeme noktasında da değişik ödeme seçenekleri müşterilerimize sunulur. Karakter üzerinden fiyatlandırma yapılır. Üstte verilen tüm bu bilgilerden sonra gereksinim duyduğunuz her an bizimle 0216 606 29 38 numaradan iletişim kurabilirsiniz

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.