Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Fotoğraftan Çeviri

Çeviri konusunda geliştirdiğimiz özel yöntemler ile hizmet veriyor ve bunu da kurumsal olarak sunuyoruz. Fotoğraftan çeviri hizmeti alanında uzman personel tarafından verilmektedir. Çeviri hizmeti alacağınız zaman mutlaka kurumsal destek almaya özen gösterin. Çünkü bu işlem uzmanlık gerektiren bir eylem içermektedir. Yapılacak olan çalışmalar öncelikle analiz edilir ve doğru bir dil seçimi yapılarak işleme başlanır. İşlem sonucunda editörler tarafından çeviri işlemi kontrol edilir ve size profesyonel bir şekilde ulaştırılması sağlanır

 

Profesyonel Çeviri Hizmet İçeriği

 

Fotoğraftan çeviri hizmeti almak isterseniz bunun için 0216 606 29 38 numaralı telefonumuzdan iletişim kurabilir ve hemen destek alabilirsiniz. Günün her saati aktif olarak destek alabilirsiniz. Çeviri hizmetinde teknik terimler de en iyi şekilde çevrilir. Bu da okunmanın daha pozitif olmasına yardımcı olacaktır.

 

Fotoğraftan Çeviri Hizmet Fiyatları

 

Fotoğraftan çeviri hizmet fiyatları ekonomik olarak belirlenmiş olup ödeme kolaylıklarından yararlanarak hizmet alabilirsiniz. Bu konuda geliştirdiğimiz yöntemler sayesinde işleminiz hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Hizmet almak istediğinizde iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Güvenlik ön planda yer aldığı için paylaştığınız hiçbir belge başka kişiler tarafından görülmez ve paylaşılmaz. Bu sayede güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Hızlı çevirinin desteğinin bulunması da ayrı bir fırsat niteliği taşımaktadır. Gün içerisinde işlemlerinizi sonuçlandırabilir ve hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz. Tüm hizmet içeriği kurumsal ve yasal olarak size sunulmaktadır.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.