Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

En Doğru Çeviri

En doğru çeviri için almak istediğiniz hizmetin boyutuna göre kurumsal destek sağlıyoruz. Çeviri alanında yapılan çalışmaları işlem basamaklarına uygun olarak nitelikli düzenlemeler yapıyoruz. Uzmanlık gerektiren bir alan olduğu göz ardı edilmeden sistemli bir çalışma örneği sunuyoruz. Hizmet alanında kalite standartlarına uygun olarak yenilikler uygulanır.

 

 

En Doğru Çeviri Niçin Önemlidir?

 

En doğru çeviri bilgilerin doğru ve hatasız bir şekilde sunmak için gerekli görülen tüm tedbirleri alıyoruz. Yöntem ve teknik açısından en doğru yöntemler kullanılarak düzenlemeler yapıyoruz. Çevirinin doğru, güvenilir ve istenilen seviyede yapılması için güvenirlik ilkesini ön planda tutuyoruz.  Konu ile ilgili belgelerinizi paylaşmamak temel çalışma prensiplerimizi içinde yer alıyor.

 

 

En Doğru Çeviri Fiyatları

 

Profesyonel bir bilgi birikimine sahip olan personelimiz ile çalışma standartlarımızı geliştiriyoruz. En doğru çeviri fiyatları için ekonomik fiyat politikalarını uyguluyoruz. Uzman kadro desteği sunduğumuz tüm çalışmaları yeri ve zamanına uygun olarak yapıyoruz. Hızlı ve güvenilir bir biçimde çalışma yapılmasını sağlıyoruz. Sizler de en doğru çeviri alanında destek almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

 

En Doğru Çeviri Hizmeti

 

En doğru çeviri müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz kurumsal destekler için 0216 606 29 38 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Almak istediğiniz çeviri hizmetin kalitesi için yenilikleri takip ediyoruz. Yapılan çalışmaların kaliteli ve güvenilir bir çerçevede olması için düzenlemeleri yapıyoruz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.