Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Ekspertiz Raporu Çevirisi

Ekspertiz raporu çevirisi özelinde çeviri hizmeti almak istediğinizde kurumsal bir hizmet almanız gerekmektedir. Bu alan hizmeti oldukça titiz ve güvenilir çalışma gerektiren bir alandır. Bizim kurum olarak geliştirdiğimiz hizmet anlayışı ile bu alanda kendimize kattığımız yenilikler sektörde bizi lider yapmaktadır. Aynı zamanda tüm işlemlerimiz alanında uzman ve her konuda yetkinliği olan profesyonel kişilerdir. Bunun devamında kullanılacak dillerin analizlerine hakim tercümanlarımız çeviri işlerinizi hızla ve en doğru şekilde sizler için hazırlamaktadır.

Ekspertiz Raporu Çevirisi Hizmeti 

Ekspertiz raporu çevirisi hizmeti almak istediğiniz takdirde kurumumuz ile 0216 606 29 38 nolu hattan iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim esnasında müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçip gerekli dosyalarınız hakkında Tüm Detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda fiyat teklifi almak ve  hızlı çeviri desteği sağlamak için de internet sitemize erişim sağlayabilirsiniz. Yapılan tüm işlem ve onay vermenizden sonra hızla hizmet talebiniz sonuca çevrilmektedir.

Ekspertiz Raporu Çevirisi Nasıl Yapılır?

Ekspertiz raporu çevirisi yapmakla görevli ve tüm çeviri görevlilerimiz ileri derecede tüm tercüman edilecek konu ve yetkinlik dillerine hâkim seviyededirler. Kurumumuzda ki Tüm kadro güvenilirdirler. Gönderdiğiniz dosyalarınız sizin onayınız olmadan asla çevirmenler ile dahi paylaşılmamaktadır.

Ekspertiz Raporu Çeviri Fiyatları 

Ekspertiz raporu çevirisi hizmeti fiyat limiti en minimum seviyede tutularak tercümanlık hizmeti de en maksimum seviyede tutulmaktadır. Kurum olarak birinci önceliğimiz kesinlikle müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktır. Çalışma prensiplerimiz bu ilke üzerine şekillenmektedir.

 

Formun Üstü

Formun Altı

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.