Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Edirne Tercüme Bürosu

Ülkemizin her bir kenti birbirinden güzel ve farklı özellikler içeriyor. Her bir kent farklı bir yönü ile öne çıkıyor. Nitekim Avrupa kıtasına açılan Edirne için de benzer bir durum söz konusudur. Osmanlı döneminin en önemli kentlerinden olan Edirne turizm açısından da ülkemizin en önemli kentleri arasındadır. Buna istinaden de Edirne çeviri ofisi olarak firmamıza kentin özellikleri itibarı ile çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

Edirne Çeviri Ofisi Hizmetleri

Firmamız uzun yıllardır kentin merkezinde Edirne çeviri ofisi olarak alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile dünya normlarında hizmet verir. Kurumsal bir yapıda olup alanında tüm belgelere sahip bir firmadır. Osmanlıca, İngilizce, Almanca gibi tüm dünya dillerinde çok farklı kategorilerde çeviriler hatasız bir biçimde gerçekleştirilir.

Edirne Çeviri Ofisi Nasıl Çalışır?

Edirne çeviri ofisi olarak firmamıza böylesi bir istem geldiği zaman öncelikli olarak çevirinin diline ve türüne göre o alanda uzman arkadaşımıza çeviri yönlendirilir. Çeviri olması gereken bir biçimde yapıldıktan sonra son kontroller yapılıp müşterimize teslim edilir. Hem kişisel, hem kurumsal çeviriler son derece titizlikle gerçekleşir.

Edirne Çeviri Ofisi Hizmet Fiyatları

Edirne çeviri ofisi olarak hizmet fiyatlarımız piyasa koşullarına göre son derece uygundur. Yapılan çevirinin türüne, diline göre ve  karakter sayısına göre birim fiyat üzerinden hesaplamalar yapılır. Siz de bizimle 0216 606 29 38 numaradan istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.