Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Drupal Lokalizasyon

Dünya üzerinde yaygın olarak kullanılan içerik yönetme işlemlerinde kullanılan Drupal lokalizasyon site yönetimi için oldukça önemli bir konumdadır. Siz de site açtım ya da blog açtım ve Drupal lokalizasyon hizmetine ihtiyacım var diyorsanız olmanız gereken yerdesiniz. En doğru ve kolay bir şekilde bu hizmeti alabilirsiniz. Özellikle site ve blog açmanın son derece yaygınlaştığı bu dönemde alacağınız hizmet oldukça işinize yarayacaktır. Bu hizmeti veren iş arkadaşlarımız ilgili coğrafi bölgeyi ve kültürü donanımlı bir şekilde bilmektedir. Ekibimiz dilin konuşulduğu bölgelere oldukça hâkimdir.

Drupal Lokalizasyon Hizmeti Süreci Nasıl Gerçekleşir?

 

Ekibimiz ilgili coğrafi bölgede konuşulan dille ve kültürle ilgili gerekli uzmanlık gerektiren bilgilere sahiptir. Bu alanda kurumsal bir destek alınması birçok açıdan faydalı olacaktır. Profesyonel ve işini iyi yapan kadromuzla her daim size destek olmaya hazırız. Eğer bu hizmeti arıyorsanız firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Süreç ile ilgili her türlü soruyu cevaplamaya hazır bir konumdayız. Alanında uzman, güvenilir ve tecrübeli kadromuzla sizlere yardımcı olmaya her daim hazırız.

Drupal Lokalizasyon Hizmeti Ücretleri

 

Drupal lokalizasyon ile ilgili hizmet almak ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız doğru adres firmamızdır. Ekonomik, uygun ve kolay ödeme yöntemlerimiz mevcuttur. Hızlı, kolay ve pratik bir şekilde işlerinizi yapabileceksiniz.

Drupal Lokalizasyon Hizmeti İletişim

 

Drupal lokalizasyon hizmeti ile ilgili sorularınız olursa bizlere 0216 606 29 38  numaradan kolayca ulaşabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.