Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Döküman Çevirisi

Döküman çevirisi herhangi bir konuda yazı yazabileceğiniz elektronik veya yazılı bir belgenin tercüme edilmesi işlemidir. Mühendislik, hukuk, tıp, işletme ve mimarlık gibi birçok alanda yazılmış belgelerin tercümesi belge tercümesi alanına girmektedir. Bu nedenle belge tercümesi hizmeti veren firmaların çeşitli alanlarda uzman tercümanları işe alması gerekmektedir. Bu tercümanlar kendi alanlarının terimlerine aşinadır ve endüstri bilgisine sahiptir. Firmamız böyle önemli belgeleri çevirirken özenli olmaktadır. Ayrıca uzman bir eki ile çalışmaktadır.

 

Döküman Çevirisi Neden Kullanılır?

 

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dünyanın farklı bölgelerinden milyonlarca insan artık birbirleriyle rahatça iletişim kuruyor. Döküman çevirisi her yerde gerekli olan çeviri şeklidir. Sonuç olarak, farklı kültür ve dillerden insanlar iş kurar ve ortaklıklara girerler. Ancak bu noktada dil sorunları bireylerin karşılaştığı ilk engeldir. Dil farklılıkları, şirketlerin daha geniş bir kitleye ulaşmaya çalışırken karşılaştığı en büyük sorundur.  Böyle hassas çeviri işlerini tekrar inceleme altından geçirerek kontrol etmekteyiz.

 

Döküman Çevirisinin Önemi Nedir?

 

Belgelerin doğru ve kaliteli tercümesi işletmelerin reklam kampanyalarında etkili olabilmesi ve müşteriler ile işletmeler arasındaki etkileşimi artırabilmesi için oldukça önemlidir. Döküman çevirisi yalnızca dil engelini ortadan kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda müşteri sayısını da artırır. Çevirilerimizin kusursuz olması yeni çeviriler yaptıracağınız anlamına gelir.

 

Döküman Çevirisi Nereden Yaptırabilirsiniz?

 

Döküman çevirisi de bilgi alışverişi açısından çok önemlidir. Farklı konulardaki belgelerin tercümesi ile farklı alanlarda bilgi alışverişi sağlanır. Bilim, teknoloji ve edebiyat alanlarında yazılmış belgelerin profesyonel çevirileri, araştırmacıların ve yazarların bulgularını uluslararası bir kitleyle paylaşmalarına yardımcı olur. Şirketimiz bütün dil çevirilerini kolaylıkla ve pratik bir şekilde yapmaktadır. 0216 606 29 38 numarasından kolaylıkla bizlere ulaşabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.