Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Denklik Başvurusu Çevirisi

Çeviri hizmeti almak isteyenler öncelikle çeviriyi yapacak yerin kurumsal ve güvenilir olması gerekir. Böylece en çözüme ulaşmanız sağlanacaktır. Gün geçtikçe gelişim gösteren ve tecrübeli bir personel ekibiyle sizlere hizmet sunuyoruz. Denklik başvurusu çevirisi desteğiyle sizlerde istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Çeviri yapmak için alanımda uzmanlık isteyen bir konudur. Çeviri işinde en yetkin dil kullanılarak  sizlere yardımcı oluyoruz.

Denklik Başvurusu Çevirisi Hizmeti Nasıl Yapılır?

 

Denklik başvuru çevirisi yapmak istediğinizde kurumumuzun müşteri hizmetleri 0216 606 29 38 numarasını arayarak profesyonel hizmet alabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden de fiyat teklifi de alabilir ve hızlı bir çeviri desteği hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Denklik Başvurusu Çevirisi Nasıl Yapılır?

 

Denklik başvurusu çevirisi bünyesinde çalışan tüm personelimiz gerekli olan tüm dil eğitimlerini almış  ve çeviri konusunda tüm bilgilere sahiptir. Yapılacak olan dilin bütün kelimeleri analiz edilir ve o dilin karşılığına en yakın kelime seçilerek çeviri yapılır. Çeviri yapacağınız zaman güvenirlilik önemlidir elbette. Çeviri yapacağınız belgenin bilgileri gizli tutulacaktır ve kesinlikle paylaşılmamaktadır. Yaptığımız her çalışma müşteri memnuniyeti kapsamında itinayla yapılmaktadır.

Denklik Başvurusu Çevirisi Fiyatları

 

Denklik başvurusu çevirisi fiyatları konusunda firmamız oldukça ekonomik bir hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Aynı zamanda ödeme yapacağınız zaman kolaylıklar da sunulmaktadır. Firmamız çeviri tamamlandıktan sonra titizlikle kontrol aşamasından geçmektedir. Yaptığımız bütün çalışmalar gerekli kontroller yapıldıktan sonra sizlere teslim edilmektedir.

 

Formun Üstü

Formun Altı

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.