Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

CV Çevirisi

Yurt dışı ve yurt içi yabancı kuruluşlara yapılacak iş başvurularında öncelikle doğru bir şekilde biçimlendirilmiş ve çevrilmiş bir özgeçmiş formu oluşturmak gerekmektedir. Kuruluşumuz bu noktada cv çevirisi alanında da özgeçmiş literatürüne uygun hizmet vermektedir. Konusunda uzman çevirmenlerin hatasız ve eksiksiz çevirileri ile başvuru yaparken ilk adımı en doğru şekilde atmanızı sağlamaktayız. Yapılan çevirinin yeni bir iş hayatı için öneminin bilinci ile sizi en doğru şekilde yansıtacak cv çevirisi hizmeti vermekteyiz.

 

CV Çevirisi Hizmeti

 

Özgeçmişler kişilerin eğitim, beceri ve hedeflerini, kuruluşlardan beklentilerini başvurdukları firmalara en kısa ama en doğru şekilde yansıtmalıdır. Böylelikle başvurdukları iş konusuna hakimiyetlerini de belli bir ölçüye kadar karşı tarafa yansıtabilmektedirler. Ancak farklı bir ülkede bulunan bir iş için başvuru yaparken cv çevirisi çok daha önem kazanmaktadır.

 

CV Çevirisi Uzmanlık İşidir

 

Kuruluşumuz konusunda eğitimli, deneyimli, yönlendirme kabiliyeti olan ve hızlı çeviri uzmanları ile çalışmaktadır. Özgeçmişlerinizin çevirileri uzman gözüyle yapıldıktan sonra gerekli kontrollerden geçirilerek hatasız bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

 

CV Çevirisinin Önemi Nedir?

 

Çeviri yapılan dile özel kullanımların bilinmesi, sözcüklerin doğru seçimi ve kısaltmaların, terimlerin doğru kullanılması başvurulan kuruluşlara o ülke dil kültürü hakkındaki bilginizi de ortaya koyacaktır. Geleceğinizi şekillendirecek iş başvurularınızın en doğru şekilde oluşturulabilmesi için cv çevirisi  ihtiyacınızda firmamızın 0 212 606 29 38 numaralı telefonundan bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.