Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Ce Belgesi Çevirisi

Çeviri işi başlı başına özel bir uzmanlık isteyen bir iştir. Çok farklı çeviri uzmanlık alanları vardır. Bunlar arasında Ce belgesi çevirisi, tam anlamı ile uzmanlık isteyen bir alandır. CE işareti ürün güvenliği ile ilgili AB normlarında olan bir işarettir. Bu işaret konulunca teknik dosya da ilgili dilde hazırlanır.

Ce Belgesi Çevirisi Hizmeti

 

Ce belgesi çevirisi firmamızda hem dil alanında eğitim almış hem de CE işareti bilgisi olan teknik alt yapısı olan profesyoneller tarafından en ufak bir hataya yer vermeden gerçekleşir. İlgili dilin teknik gramer yapısına ve CE mevzuatına uygun olarak çeviri yapılır.

Ce Belgesi Çevirisi Hizmeti Nasıl Yapılır?

 

Ce belgesi çevirisi için firmamıza böylesi bir istem geldiği zaman öncelikli olarak bu alanda uzman olan arkadaşlarımız arasında hangi dilde çeviri yapılacak ise o arkadaşa iş telim edilir. Sonrasında da teknik olarak çeviri yapılır. Son kontroller de yapıldıktan sonra müşteriye belirlen gün ve saatte ce belgesinin çevirisi dosya içinde teslim edilir.

Ce Belgesi Çevirisi Fiyatları

 

Son olarak Ce belgesi çevirisi fiyatlarımız hakkında bilgi vermemiz gerekir ise fiyatlarımız sizin de araştırma yaptığınızda göreceğiniz gibi son derece uygundur. Ce belgesi son derece özel bir belge olduğu için fiyatları diğer çevirilerden biraz daha farklıdır. Yine karakter üzerinden çeviri yapılacak olan dile göre fiyat belirlenir. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi için 0216 606 29 38 numaradan gereksinim duyduğunuz her an bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.