Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Bursa Tercüme Bürosu

Dünyanın farklı yerlerinde farklı diller var. İnsanların tüm dilleri bilebilmesi ise mümkün değil. Bu noktada da kimi zaman çeviri hizmeti alınması, ister kişisel, ister iş amaçlı olarak gerekli olabiliyor. Nitekim ülkemizin her yerinde de bu alanda hizmet veren firmalar bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Bursa çeviri ofisi olarak bizim firmamızdır.

Bursa Çeviri Ofisi Hizmeti

 

Bursa çeviri ofisi olarak uzun yıllardır sektörde olan sektörün gereksinimlerini son derece iyi bilen bir çeviri firmasıyız. Çok konuşulan diller başta olmak çok sayıda dilde her alanda çeviri hizmeti veriyoruz. Gecikmeler olmadan çalışıyoruz.

Bursa Çeviri Ofisi Nasıl Çalışır?

 

Bursa çeviri ofisi olarak müşterilerimizden bize böylesi bir istem geldiği zaman öncelikle gelen metin incelenir. Sonrasında ilgili metinin diline ve konusuna göre en uygun olan uzman arkadaşa çeviri yönlendirilir. Çeviri yapıldıktan sonra da müşterimize tekrar son kontroller yapıldıktan sonra teslim edilir.

Bursa Çeviri Ofisi Hizmet Fiyatları

 

Bursa çeviri ofisi olarak en çok merak edilen olgulardan bir tanesi olan işin finansal kısmından da bahsetmek gerekir ise fiyatlarımız kimsenin bütçesini zorlamaz. Herkes rahatlıkla gereksinim duyduğu an çeviri hizmeti alabilir. Fiyatlarımız tüm çeviri kalemlerinde 1000 karakter üzerinden belirlenir. Çeviri diline ve çevirinin türüne göre çeviri ücretlerimiz değişir. Tüm bu bilgilerden sonra bizimle iletişime geçmek isterseniz 0216 606 29 38 numaradan gereksinim duyduğunuz her an iletişim kurabilirsiniz

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.