Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Burdur Tercüme Bürosu

Burdur çeviri ofisi olarak pek çok kişiye hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Burdur turistik bölgelerden biri olması sebebi ile pek çok yabancı uyruklu kişiye ev sahipliği ediyor. Bu sebeple ise belgelerin farklı dillere çevrilmesi gerekebiliyor. Bu alanda Hizmet veren firmamız pek çok dilde çeviri işlemlerini gerçekleştiriyor. Çeviri hizmetlerimizden faydalanmak için telefon ya da online işlemler kanalı ile web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Burdur Arapça Çeviri

 

Burdur çeviri ofisi bünyesinde uzman personellerimiz ile birlikte Arapça Çeviri işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Gerekli olan belgelerin kısa süre içerisinde Arapça ‘ya çevrilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Burdur Almanca Çeviri

 

Burdur çeviri ofisi bünyemizde Arapçanın yanı sıra Almanca çeviri hizmetlerini de vermekteyiz. Sizler de gerek akademik makaleler gerekse sözleşmelerinizin Almanca diline çeviri yapılmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Burdur Çeviri Ücretleri

 

Çeviri ofisimiz bünyesinde pek çok dilde çeviri hizmeti vermemiz üzerine fiyatlarımızda farklılıklar söz konusu olabilmektedir. Ayrıca çeviri yapılacak olan metin de fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Sizler de fiyatlar hakkında detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Burdur Çeviri Hizmetleri

 

Burdur çeviri ofisi bünyemizde boşanma dilekçesi, evlilik sözleşmesi, sağlık raporu, ameliyat raporu, makale çevirisi gibi pek çok hizmet gerçekleştirilmektedir. Bunların her biri uzman personel arkadaşlarımız tarafından profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Sizler de hizmetlerimizden faydalanmak için 0216 606 29 38  iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.