Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Blog Yazımı

Blog sahibi olanların dünya çapında takipçi kitlesine sahip olması için farklı dillerde çeviri hizmeti alması şarttır. Bu alanda blog yazımı hizmetlerimiz alanında yer alırken, uzman çevirmenlerimiz istek ve beklentilerinizi yerine getirmek için tüm dikkatle taleplerinizi incelemektedir. Müşteri memnuniyeti tüm çeviri hizmetlerimiz6 kapsamında özen gösterdiğimiz başlıca hizmet ilkelerimiz arasında yer alıyor.

Blog Yazımı Hizmetleri

 

Kullanıcı dostu ara yüzümüz sayesinde pek çok dildeki çevirilerinizi kolaylıkla sipariş oluşturma aşamasından bizlere iletebilirsiniz. Dosyanız kaç kelime olursa olsun sipariş paneli üzerinden yükleyerek otomatik olarak seçtiğiniz dil doğrultusunda fiyat teklifi alabilirsiniz. Son yıllara en çok talep aldığımız blog yazımı, profesyonellik çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz arasında yer alıyor.

Blog Yazımı Fiyatları

 

Tüm çeviri ihtiyaçlarınız için 20 yılı aşkın süre önce kurulmuş olan çevirmenlik ofisimiz, bünyesinde bulundurduğu profesyonel tercümanları ile sizlere blog yazımı gibi pek çok branşta kaliteli çeviri hizmeti veriyor. Üstelik fiyatlarımız çeviri piyasasında bulabileceğiniz en uygun fiyat düzeyine sahiptir.

Blog Yazımı Çeviri de Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Çevirilerin orijinal dilinden ve anlamından uzaklaşmadan tercüme edilmesi büyük önem taşır. Özellikle söz konusu blog yazımı ise anlaşılır bir dilde ve kuralların dışına çıkmadan gerçekleştirmek için bu alanda profesyonel hizmet veren yerler tercih edilmelidir. En doğru tercih için de 0216 606 29 38 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

 

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.