Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Biyografi Çevirisi

Çeviri konusu sonsuz bir çeşitlilik içerir. Farklı türleri içeren çeviriler ile ilgili firmamızın alternatif hizmetleri vardır. Her bir çeviri türü de kendi içinde özel bir uzmanlık gerektirir. İşte onlardan bir tanesi de son derece tematik bir çeviri türü olan  biyografi çevirisi  türüdür. Firmamız da bu alanda domino etkisi yaratan en önemli tercüme bürolarının başında gelmektedir.

 

Biyografi Çevirisi Hizmeti

Biyografi çevirisi adından da net bir biçimde anlaşılabileceği gibi herhangi bir bireyin yaşamını içeren bir çeviridir. Bu başvuru yapan kişinin kendisine ait olabileceği gibi bir başkasına da ait olabilir. Firmamız tüm dillerde herkesin biyografisini çevirmektedir.

 

Biyografi Çevirisi Nasıl Yapılır?

 

Biyografi çevirisi için müşterilerimizden bize böylesi bir talep geldiği zaman hangi dilde çeviri yapılacak ise o dilde biyografi alanında uzman olan arkadaşımıza iş yönlendirir. Çeviri yapıldıktan sonra da son kontroller yapıldıktan sonra müşteriye çevirisi aslına sadık, imla kurallarına uygun bir biçimde teslim edilir.

 

Biyografi Çevirisi Hizmet Fiyatları

 

Biyografi çevirisi hizmet fiyatlarımız hizmet kalitemiz de göz önüne alındığı zaman son derece uygun değerdedir. Fiyatlarımız 1000 karakter üzerinden ücretlendirilir. Yine yapılacak olan çevirinin diline göre de bir birim fiyatımız vardır. Bu üç kritere göre rakamlarımız belirlenir. Ödeme noktasında da her türlü kolaylık sağlanır.

Eğer firmamız ile iletişim kurmak isterseniz 0216 606 29 38 numaradan gereksinim duyduğunuz her an  iletişim kurabilirsiniz

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.