Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Birebir Çeviri

Diller arası çeviri geçişlerinin birebir olması anlam bütünlüğü açısından atlanılmaması gereken bir detaydır. Kişi ve kurumlar tarafından çevirisi talep edilen dil ve mevcut dil alanında yeterli eğitim ve tecrübe olmaması hata payını maalesef yükseltir. Tüm bunların sona ermesi ve birebir çeviri sektörüne kalite kazandırmak adına uzun yıllardır çeviri alanında hizmet veriyor ve her geçen gün mutlu müşteri sayınız giderek artıyor.

Birebir Çeviri Nedir?                                                 

 

Motamot çeviri olacak bilinen birebir çeviri, kelime ve cümleler üzerinde değiştirmeler yapmadan olduğu gibi tercüme etme şeklidir. Çevrilecek dilin mevcut dildeki karşılığı olduğu gibi tercümeye aktarılır. Özellikle önemli belgelerin aslına sadık kalınması adına geliştirilen bu çeviri biçimi, uzman kadromuzun başarı ile gerçekleştirdiği hizmetlerimiz arasında yer alıyor.

Birebir Çeviri Nasıl Yapılır?

 

Diğer çeviri şekillerinde kelime ve cümlelerin metin içerisindeki bütünlüğünü sağlamak amacıyla yapılan çevirilerden çok farklı olan birebir çeviri, bir metnin olduğu gibi istenilen dile çevrilmesini kapsıyor. Fazlasıyla önemsediğimiz çeviri şeklinde sıfır hata ile siparişleriniz teslim ediliyor.

Birebir Çeviri Fiyatları

 

Çevrinin birebir olarak aynısını çevrilmesi istenen dile tercüme etmenin fiyat hesaplaması genellikle kelime başı olarak belirleniyor. Detaylı bilgi almak için 0216 606 29 38 numaralı telefonu arayabilir ya da web sitemiz üzerinden sipariş paneline dosyanızı yükleyerek birebir çeviri için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz. Her daim uygun fiyat dâhilinde hizmet vermek ve memnuniyetinizi kazanmak başlıca hedeflerimiz arasındadır.

 

 

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.