Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Bilanço Çevirisi

Bir şirketin finansal durumunun ve süreçteki performansının bir analizini içeren bir bilanço, özellikle hisse senedi tüketen veya satın alan kullanıcı grubunu bilgilendirmek ve şirketin ekonomik kararlarını bildirmek için yararlıdır. Bilanço çevirisi tam da bu noktada işe yarar ve bu işle uğraşanlar için adeta vazgeçilmezdir. Zira vergi hukukuna göre üst düzey şirket olarak kabul edilen tüm şirketlerin bilançolarının düzenlenmesi yasal bir zorunluluktur. Birden fazla türü olan bir bilançonun en gerekli çevirisi ticaret dengesidir. Bilanço çevirisini yapan tercümanlarımız büyük bir titizlik ile çeviri yapmaktadır.

Bilanço Çevirisini Kimler Yaptırır?

 

İster ithalat veya ihracatla uğraşan bir şirket, ister bir şirket olsun, çalıştıkları ortaklara ve bağlı oldukları devletlere karşı muhasebe yükümlülükleri vardır. Şirketler, kendi ana dillerinde yazılabilen bilanço raporlarını işleyebilir, ancak yabancı ortaklar, kalıpların dışında düşünmelerine izin verir. Bilanço çevirisi düzgün yapılması çok önemlidir. Firmamız tüm çevirilerinizde olduğu gibi bilanço çevirinizi de büyük bir titizlik ile yapmaktadır.

Bilanço Çevirisi Neden Yapılır?

 

Bilanço çevirisi tercüme alanının mali kısmına ait bir alan olduğundan, hizmet alıcı ile iletişim hazırlık süreci boyunca devam etmelidir. Ayrıca, hizmeti satın alan kişinin gerekli tüm gelir ve giderleri, vergi indirimlerini, cari açık veya fazla mali tablolarını tercüme şirketine sunması işlemin hukuki boyutunu tamamlamak için yeterlidir.  Önemli bir tercüme şekli olan bilanço eğitim almış kadromuz tarafından yapılır.

Bilanço Çevirisi Hizmeti

 

Bilanço çevirisi özellikle mali ve ekonomik alanlara yakın bir metin olduğu için ülkemizde ve dünyada büyük talep gören bir tercüme hizmetidir. Ülkemiz için hemen hemen her tercüme firması bilanço tercümesi yapmakta ve bu hizmeti sunmaktadır. Yaygın olarak kullanılır ve çok sayıda sorgusu vardır. Bu metinler, özellikle evrensel bir dil oldukları için genellikle İngilizceye çevrilir. Bilanço metninin tercümesi için yüksek kaliteli tercüme hizmetleri sağlamak üzere uzmanlar işe alınır. Bu sayede satın almış olduğunuz çeviri hizmeti size en yüksek kalitede ulaşacaktır. Firmamızdan bilanço çevirini yaptırmak için 0216 606 29 38 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.