Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Basın Bülteni Çevirisi

Basın bülteni çevirisi, haber anlamı taşıyan bir olayın yaygınlaştırılması aşamasında haberleşme için kullanılan bir çeviri hizmetidir. Bu hizmet kurumsal tanıtım için kullanılabilir. Bu bültenler herhangi bir alanda gerçekleşecek projelerden, etkinliklerden ve bunların süreçlerinden bahseder. Aynı zamanda kitap ve filmlerin tanıtılmasında da önemli rol oynarlar. Genellikle uzun metinler olmazlar. Sizin de bu gibi metinlere ihtiyacınız varsa kurumsal bir yapıdan destek almanız sizin adınıza faydalı olacaktır. Firmamız bu alanda sizlere gerekli donanımı vermeye hazırdır.

 

Basın Bülteni Çeviri Süreci Nasıl Gerçekleşir?

 

Basın bülteni çevirisi en çok yayın yapma ve tanıtım yapma aşamalarıyla ilgilenir. Biz de bu alanlarda gelişmiş yöntem ve tekniklerimizle sizlere yardımcı olmaya her koşulda hazır konumdayız. Ekibimiz alanında donanım sahibi, gelişime önem veren tercüme ve dil konusunda yetenekli bir ekiptir. Gerek iletişimde gerekse süreç boyunca sizleri memnun etmek gayemizdir.

 

Basın Bülteni Çeviri Ücretleri

 

Bizler bu aşamada sizlere gerekli her türlü bilgiyi vermeye hazırız. Basın bülteni çevirisi ile ilgili size uyan içeriklerimizi inceleyebilir, fiyatlarımız hakkında gerekli bilgileri ilgili birimden alabilirsiniz. Kolay, güvenilir ve ekonomik süreçlerle işlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Oluşan her türlü sorunda sizlere yardım için hazır konumda olacağız.

 

Basın Bülteni Çeviri Hizmeti İletişim

 

Dil ve tercüme konusunda alan bilgimiz ve faydalı içeriklerimizle sizde kendinizi geliştirebilir yeni adımlar atabilirsiniz. Basın bülteni çevirisi ile ilgili gerekli bilgi için bizlerle 0216 606 29 38 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.