Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Aynı Gün Çeviri

Aciliyeti olan konularda çevirilerin alel ade yapılması pek çok soruna yol açabilmektedir. Fakat firmamız bu anlamda profesyonelce hizmet vererek pek çok kişiye yardımcı olmuş ve olumlu geri dönüşler almıştır. Sizler de acil olarak çevrilmesi gereken metin ve belgeler için aynı gün çeviri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız personeli ile iletişime geçtiğiniz takdirde daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

 

Aynı Gün Akademik Çeviri

 

Aynı gün çeviri hizmeti veren firmamız bünyesinde gerekli akademik çevirileri çok kısa süreler içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Pek çok dilde akademik çeviri hizmetimiz mevcuttur. Çevirilerin her biri uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Sizler de aynı gün çeviriler için firmamızla bağlantıya geçebilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Aynı Gün Evlilik Sözleşmesi Çevirisi

 

Aynı gün çeviri hizmetlerimiz arasında evlilik sözleşmesi çeviri işlemlerini de kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Almanca, Fransızca, Arapça, İngilizce gibi pek çok dilde evlilik sözleşmesi çeviri işlemleri gerçekleştirilmektedir. Sizler de aynı  gün içerisinde çeviri yapacak bir firma arayışı içerisindeyseniz firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

Aynı Gün Çeviri Ücretleri

 

Aynı gün Çeviri hizmetlerimizde ücretlendirmeler çevrilecek olan dile bağlı olarak belirlenmektedir. Ayrıca kelime ve sayfa sayısı, belgenin niteliği gibi pek çok unsur fiyatlandırmada önemlidir. Sizler de aynı gün çeviri hizmetlerimizden faydalanmak için 0216 606 29 38 nolu iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilir ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.