Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Araştırma Çevirisi

Kurumsal firmalardan çeviri hizmeti almak son derece önemlidir. 2014 yılından beri konusunda en yetkin çalışma arkadaşlarımızla beraber araştırma çevirisi de dâhil olmak üzere birçok alanda çeviri hizmeti veriyoruz.

 

Araştırma Çevirisi Hizmeti

 

Araştırma çevirisi hizmeti alan müşterilerimiz, çevirilerinin her anını online olarak takip edebilmekte ve belgelerinin hangi aşamada olduğunu takip edebilmektedir.  0 (216) 606 29 38 nolu iletişim numaramızdan istedikleri zaman profesyonel destek almaktadırlar.

 

Araştırma Çevirisi Hizmeti Fiyatları

 

Sektörün en etkili firmalarından biri olarak, araştırma çevirisi hizmetlerinde de uygun fiyat mutlu müşteri politikamızı devam ettiriyoruz.

Kurumsal ve bireysel müşterilerimiz ile karşılıklı iletişim içerisinde hizmet vermekteyiz.  Çünkü çeviri işinin şansa bırakılamayacağını düşünüyoruz.

Çeviriniz hangi alanda ise sadece o alanda uzman çevirmen arkadaşlarımızın kontrolünde çeviri gerçekleşmektedir. Çevirisi yapılacak olan metinde yer alan her bir kelimenin, her bir cümlenin anlatmak istediği duyguyu, düşünceyi ya da bilgiyi en iyi şekilde aktarabilmek için kalite kontrol araçlarımızı en etkin biçimde kullanırız. Uzman editörlerimiz tarafından son kontrolleri de yapılan çeviriler tarafınıza teslim edilmeye artık hazırdır.

 

Çeviri Hizmetlerinde Müşteri Memnuniyeti

 

Araştırma çevirisi hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin mutluluğu bizim için önemlidir. Bu nedenle belgeleriniz şifreleme algoritmaları ile korunmakta ve sizin izniniz olmadan kesinlikle paylaşılmamaktadır. Şeffaflık politikamız gereği vereceğimiz şifre ile müşteri paneline giriş yapıp, çevirilerinizi anlık olarak takip edebileceksiniz.

Sizde mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi almak isterseniz 0 (216) 606 29 38 no lu iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.