Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Anket Çevirisi

Anket çevirisi genellikle belirli finans, medya, siyaset gibi pek çok bilimsel alanda belirli kişi veya kişiler topluluğun görüşlerinin alınması için özel olarak yapılan çeviri hizmetidir. Anketler genellikle belirli kişi veya kişi topluluklarının belirli konulardaki görüşlerinin ölçülmesi için kullanılmakta olan bir araştırma tekniğidir. Soru listesi formunda hazırlanan sorular üzerinden belirli bir konuda bilimsel bir veri toplanması hedeflenir.

 

Anket Çevirisi Hizmeti

 

Anket çevirisi hizmetini genellikle belirli bir konu hakkında hazırlanan anketlerin ulusal dilden yabancı bir dile ya da yabancı bir dilden ulusal dile çevrilmesi için kullanılır. Araştırma şirketleri, akademik araştırmalar ve yazılar ile dergiler için anket çevrisi hizmetine başvurulur. Bu hizmeti genellikle özellikle uluslararası alanlarda akademik ve özel nitelikli çalışmalar yapan özel ve kamu kuruluşları kullanılabilir.

 

Anket Çevirisi Neden Yaptırılır?

 

Ulusal dilden yabancı dile, ya da yabancı dilden ulusal dile çeviri yaptırılarak bir konu üzerinde araştırma yapmak için anket çevirisi hizmetine başvurulur. Bazı durumlarda genelde bazı anketlerin birden fazla ülkede yapıldığı durumlarda da anket çevirisi hizmetine başvurulur.

 

Anket Çevirisi Kime Yaptırılır?

 

Anket çevirileri genellikle tercüme bürolarına özel olarak yaptırılan bir hizmettir. Alanında teknik bilgiye sahip hem ulusal dile hem de çevirisi yapılacak dildeki terim anlamlarını da iyi bilen tercümanlara anket çevirisi yaptırılır. 0216 606 29 38 numarasından bizlere ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.