Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Ankara Tercüme Bürosu

Ülkemizin tam kalbinde yer alan Ankara aynı zamanda başkent özelliği de olan nüfus açısından da en yoğunluklu olan kentlerden bir tanesidir. Kentte birbirinden farklı gereksinimlere yanıt veren işletmeler vardır. İşte biz de Ankara çeviri ofisi olarak Ankara’da çeviri gereksinimi duyan müşterilerimize kesintisiz olarak yedi gün yirmi dört saat hizmet veriyoruz.

 

Ankara Çeviri Ofisi Hizmetleri

 

Ankara çeviri ofisi firması olarak uzun yıllardır sektörde olan gerek sektörün, gerek kentin çeviri gereksinimlerini son derece iyi bilen ve buna uygun olarak çalışan bir firmayız. Firmamız alanında tüm belgelere sahip uzman, eğitimli ve deneyimli bir kadro ile dünya normlarında profesyonel bir biçimde hizmet veriyor. Her dilde, çok değişik türlerde çevirileri en ufak bir hataya yer vermeden gerçekleştiriyoruz. Firmamız başta Ankara olmak üzere tüm istenen kentlere çeviri hizmeti sunar.

 

Ankara Çeviri Ofisi Nasıl Çalışır?

 

Ankara çeviri ofisi olarak firmamıza müşterilerden böylesi bir istem geldiği zaman öncelikle yapılacak olan çevirinin türüne ve diline göre en uygun çevirmenimiz belirlenir. Sonrasında çeviri belirlenen gün ve saatte gerçekleştirilir. Son kontroller yapıldıktan sonra da müşterimize teslim edilir.

 

Ankara Çeviri Ofisi Fiyatları

 

Ankara çeviri ofisi  firmamızın fiyatları piyasa koşullarına göre son derece uygundur. Çevrilecek olan dilin türüne ve kapsamına göre rakamlar 1000 karakter üzerinden belirlenir. Siz de ihtiyaç duyduğunuz zaman  0216 606 29 38 numaradan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.