Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Acil Çeviri

Bazı çalışmalarda acilen çeviriye ihtiyacınız olabilir. Bu durum ile karşı karşıya kaldığınızda güvenebileceğiniz, hizmetinden emin olabileceğiniz bir kurum ile çalışmak istersiniz. Acil çeviri durumlarında biz buradayız. Firmamızdan yardım alabilir, uzman kadromuz ile işinizi güven ile ve en kısa sürede halledebilirsiniz.

Acil Çeviri Ücreti Ne Kadar?

 

Acil çeviri ücretleri piyasada farklılık göstermektedir. Çeviri ücretlendirmesi yaparken çeviri türü, çevirinin hangi dilden hangi dile yapılacağı, çevirinin teknik alanı, yeminli tercüman talepleri veya noter onayları göz önünde bulundurulan kriterlerdendir. Firmamızın fiyatları ise son derece ekonomiktir. Müşterisini düşünerek hareket eden firmamız ödeme konusunda da müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Bu konuda hızlı bir şekilde bilgi almak için vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Acil Çeviri Hizmetimizin Süresi

 

Alanında eğitimli olan, yeterli dil bilgisine sahip ve deneyimli kadromuz Acil çeviri işlerinin çevrilme ve kontrol edilme aşamasını titizlikle yapmaktadır. Bu sebeple de işler hızlı bir şekilde ilerler. Ve hiçbir aksilikle karşılaşmanız söz konusu değildir. Çalışmalar gerekli kontrol süresinden sonra en kısa zamanda sizlere teslim edilmektedir.

Acil Çeviri Hizmeti

 

Acil Çeviri hizmeti uzmanlık isteyen bir iştir. Firmamız çalışanları da alanında uzman kişilerdir. Hizmet almak istediğinizde 0216 606 29 38’i arayarak uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca internet sitemizi de ziyaret edebilir, buradan da fiyat teklifi ve hızlı destek alabilirsiniz

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.