Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Farsça İngilizce Çeviri

İngilizce bilindiği gibi dünyada en çok konuşulan dillerden biridir. Uluslararası bakıldığında da İngilizce’ nin ilk sırada olduğu görülür. Bu dil çok fazla önemli olduğu için de çoğu kişi İngilizce tercüme bürosu arayışına girmiştir. Farsça’ da özellikle son yıllarda çok konuşulan diller arasına girmiştir. Farsça İngilizce çeviri çok önemlidir.

Tercümanlık Firması Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Bu konuda mutlaka kaliteli bir hizmet alınması gerekir. Tercümanlık hizmetleri özen ve detay ister. Tercüme hizmeti aslında basit gibi görünse de oldukça zor bir iştir. Yanlış, eksik ya da hatalı tercümeler yapılması birçok probleme yol açabilir. Tüm bu problemlerin önüne geçmek için, çeviriden sonra, gerekli kontrollerin yapılması, teslimat öncesi de dosyanın tekrar elden geçirilmesi gerekir. Özellikle Farsça İngilizce çeviri oldukça zordur.

Hatasız Çeviri Nasıl Olur?

 

Hatasız çeviri yapılması çok önemlidir. Bunun için dikkat edilmesi gereken hususlar vardır;

  • Hatasız bir çeviri olması için, son olarak mutlaka editör tarafından bir inceleme yapılması gerekir.
  • Hata düzeyini en minimuma indirmek için, en iyi kalite kontrol araçları kullanılmalıdır.
  • Çevirinin ve yapıldığı alan da uzman olan kişilerden hizmet alınmalıdır.

Tercümanlık Hizmetleri Güvenli midir?

 

Farsça İngilizce çeviri için gönderilen belgelerin hepsi, güvence altına alınır. Özellikle web sitesi üzerinden gönderilen belgeler, özel bir şifreleme algoritması ile korunur. Müşteri onayı alınana kadar, dosyaları tercümanlarda dâhil olmak üzere, kimse görmez. Dosyaları çeviri teslimatı yapıldıktan sonra, yaklaşık bir hafta sunucu da saklanır ve daha sonra otomatik olarak silinir.

Elden yapılan teslimatlar da kapalı ambalaj kullanılır. İsterseniz çevirileri anlık olarak takip edebilirsiniz. Firmamız bu konuda kaliteli bir hizmet sunar. Gerek gördüğünüz zaman, revize talebinde bulunabilirsiniz. 0216 606 29 38 numarasından Farsça İngilizce çeviri için iletişim kurabilirsiniz.

 

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.