Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Yazılı Tercüme

Metin çevirileri olarak tercih edilen yazılı tercüme hizmetinde bu çalışmalar hukuk, tıp, sanayi gibi oluşumlar üzerinden devam etmektedir. Bu kapsamda pek çok birey ve firma sahipleri uluslararası iletişimlerini artırmak ve uluslararası sahaya açılarak bilinirlik kazanmak için yazılı tercüme sistemini tercih etmektedir.

 

Yazılı Tercüme Bürosu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Yazılı tercüme hizmetinden faydalanmak isteyen kişilerin bu kapsamda bir firma arayışına girdiği bilinir. Ancak firma seçimi yaparken tam anlamıyla her iki dile, her iki kültüre adapte olan bir firmadan hizmet almak gerekir. Çünkü çeviri işlemi basit bir süreç olarak görünse de doğru ve anlamlı bir tercüme yapmak oldukça önemlidir. Bu kapsamda hem teknik anlamda hem de dil ve kültür anlamında özenli ve dikkatli bir çeviri hizmeti sunan firmamız en doğru seçim olacaktır.

 

Yazılı Tercüme Fiyatları

 

Piyasada yazılı tercüme hizmeti konusunda çok yüksek fiyatla olmuş olsa da müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı amaçlayan firmamız uzmanlaşmış kadrosuyla sunmuş olduğu bu hizmetleri en uygun fiyatlar ile müşterileri ile buluşturmaktadır.

 

Noter Onaylı Yazılı Tercüme

 

Müşterinin istekleri doğrultusunda pek çok değil de yazılı tercüme hizmeti sunan firmamız aynı zamanda ek hizmetler doğrultusunda noter onaylı, apostil onayı olan, yeminli yazılı tercüme hizmetleri ile çalışmaktadır. Noter onaylı yazılı tercüme hizmetimizden faydalanmak için sipariş oluştururken bu ek talebinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Firmamızın ayrıcalıklı çalışmaları ile tanışmak için 0 216 606 29 38 numarası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.