Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Uzman Çeviri

Uzman Çeviri hizmeti veren firmamız internet üzerinden sipariş oluşturmanız ile birlikte size en uygun fiyatlı ve profesyonel tercüme fırsatını sunmaktadır. Uzman tercüman kadromuz sayesinde çeviri sektörü kapsamında piyasaya nazaran en kusursuz ve en profesyonel olan çeviri hizmetini sizlere sunan, başarısını kanıtlamış bir firma olarak karşınıza çıkmaktayız.

 

Güvenilir ve Doğru Uzman Çeviri

 

Çok kapsamlı bir uzmanlık alanına sahip olan Uzman Çeviri firmamız ihtiyacınız olacak her türlü konuda güvenebileceğiniz bir platformdur. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan uzman çeviri firmamız profesyonel bir çeviri hizmetini kalite ile buluşturarak uygun fiyatlı çalışma sunmaktadır. Tercüme hizmeti konusunda anlaşmanın sağlanması ile birlikte 7 gün 24 saat olarak aşamalarını takip edebilir ve her konuda bilgi alabilirsiniz.

 

Profesyonel Çeviri Hizmeti

 

Uzman Çeviri kadromuz olarak sahip olduğumuz her türlü sorumluluğu sizden almış olduğumuz güçle yerine getirmekte ve bu kapsamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarda üstün başarılar elde etmekteyiz. Kusursuz bir şekilde tasarlanmış olan çeviri platformu üzerinden kolayca çeviri hizmetimiz konusunda bilgi alabilir ve 7 gün 24 saat olmak üzere online çeviri siparişi oluşturabilirsiniz.

 

Çeviri Sürecinde Bilgi Edinme

 

Profesyonel Uzman Çeviri kadromuz tarafından sipariş vermiş olduğunuz belge ile ilgili gerekli incelemeleri yaparak, uzman çevirmen kadromuzda en doğru kişiye yönlendirilmesi gerçekleştirilerek çeviri süreci hız kesmeden başlatılır. Bu konuda siparişini vermiş olduğunuz belgenin tercümesinin dikkatli bir şekilde incelenmesi, tüm aşamaların müşteri ile paylaşılması sağlanabilir. Firmamızın bu ayrıcalıklı çalışmalarından faydalanabilmek için 0 216 606 29 38 numarası üzerinden bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.