Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Uygulama Açıklama Lokalizasyonu

Günümüzde dünya çapında olmak üzere lokalizasyon, dijitalizasyon kavramları oldukça yükselişe geçti. Bu kapsamda şirketler tarafından da lokalizasyon ve dijitalizasyon kavramlarına yönelik çalışmalar artarak vakit ve bütçe ayrılmaya başlandı. Bu konular doğrultusunda gelişim göstermeye başlayan şirketler, küreselleşme ile birlikte mobil uygulamaların daha bilinir hale gelmesi sonrasında kullanmayı ihmal etmiyor. Bu kapsamda Uygulama Açıklama Lokalizasyonu hizmeti veren firmamız mobil uygulamalar için yerelleştirme çalışmaları yapan firmalara destek sağlamaktadır.

 

Mobil Uygulamalar ve Uygulama Açıklama Lokalizasyonunun Önemi

 

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ve bu kapsamda mobil cihazların yaygınlaşması ile birlikte mobil uygulamalar hayatımızda büyük bir öneme sahip oldu. Küçük ya da büyük fark etmeksizin artık tüm şirketler tarafından prestij ve bilinirlik anlamında mobil uygulama ihtiyacı doğdu. Ancak bu prestij ve bilinirlik konusunda tek engel dil ve kültür farklılıkları olmaktadır. Tam bu kapsamda şirketlerin yardımına koşan Uygulama Açıklama Lokalizasyonu çalışmaları gerçekleştiren firmamız bu engeli ortadan kaldırarak dünyaya yayılma hızı ve bilinirliğinizi artırmayı sağlamaktadır.

 

Online Mobil Uygulama Lokasyonu

 

Hem IOS hem de Android yazılımlı olarak geliştirilen mobil uygulamalar için çeviri ve lokalizasyon hizmeti sunan Uygulama Açıklama Lokalizasyonu büromuz tarafından çeviriler üzerinden yerelleştirme alanında pek çok çalışma yürütmekte ve sektörde uzmanlığımızı kanıtlamış bulunmaktayız. Uygulamaya çevirisi konusunda ulaşılabilirliğiniz açısından her zaman doğru yerleştirmeler gerçekleştirme ve karakter sınırlamaları konusunda özen göstermekteyiz.

 

Mobil Yazılım Yerelleştirmenin Önemi

 

Mobil uygulamaların dünya çapında bilinir olması ve daha fazla bireye ulaşarak kullanılması açısından çeviri ve lokalizasyon hizmetinin doğru bir şekilde tamamlanması şarttır. Bu kapsamda mobil Uygulama Açıklama Lokalizasyonu hizmeti sunan firmamız mobil yazılım yerelleştirme konusu ve tercüme alanında tam bir tecrübe sahibi olmakla birlikte en doğru çalışmayı tarafınıza sunmaktadır. Firmamız ile görüşerek şirketinize yapacağınız bu önemli yatırımın siparişini oluşturabilmek için 0 216 606 29 38 numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.