Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Türkçe Farsça Çeviri

Farklı dil yapısına sahip olan Farsça, eğitim ve iş alanlarında en çok Türkçe Farsça çeviri ihtiyacı olan diller arasında yer alıyor. Kusursuz bir tercüme hizmeti alabilmeniz için ana dili Farsça olan birinden bu hizmeti almanız gerekir. Tam da bu noktada önemli bir detayın altını çizen tercüman ekibimiz, dil eğitimi güçlü ve donanımlı kişilerden oluşarak memnuniyetinizi kesin hale getiriyor.

 

Türkçe Farsça Çeviri Hizmetleri

 

Hızlı bir Türkçe Farsça çeviri ekibi kapsamına hizmetlerini geniş kitlelere ulaştıran hizmet anlayışımız, tercüme alanındaki tüm istek ve beklentilerinizi sorunsuz şekilde hazırlamaya yöneliktir. Anında fiyat teklifi alabileceğiniz alt yapımız sayesinde beklemeden ve boşa zaman harcamadan alacağınız hizmetin karşılığına ödeyeceğiniz rakamı hemen öğrenebilirsiniz.

 

Türkçe Farsça Çeviri Fiyatları

 

Resmi belgelerin noter tasdikinden geçmesi gibi pek çok prosedür Türkçe Farsça çeviri fiyatlarının artışına neden oluyor. Tek başına verdiğimiz çeviri hizmetleri dilin zorluk derecesine ve kelime sayısına göre belirleniyor. Uzun yıllardır bu sektöre emek vermiş bir ekip olarak temel amacımız herkesin çeviri alanında belli bir kalite standardına sahip olmasıdır. Bu nedenle önceliğimiz kalitemizi ve fiyat politikamızı iyileştirmektir.

 

Türkçe Farsça Çeviri De Dikkat Edilmesi Gerekenler

Türkçe Farsça çeviri siparişlerinde karmaşaya neden olabilecek hiçbir detaya vermeden web sitemiz üzerinden siparişlerini hazırlamanıza yönelik verimli bir sistem bulunuyor. Dosyalarınızı ekledikten sonra ön izleme yapabilme olanağı ile teslim alacağınız çeviriye dair izlenime sahip olmanız büyük avantajdır. Donanımlı bir editör ekibinin onayından geçen tercümeler için 0216 606 29 38 numaralı telefondan bizi arayarak da siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

 

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.