Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Tıbbi Medikal Çeviri

Tıpta sürekli olarak gelişmeler meydana gelir. Araştırmalar sürekli devam ettiği için gelişmelerin farklı coğrafyalar ile paylaşılması da büyük önem taşır. Bu nedenle tıbbi medikal çeviri konusu son derece önemlidir. Bu anlamda bakıldığında medikal çeviri hizmetleri büyük önem taşır. Deneyler, vakalar, tıbbi yazılar, raporlar, çalışmalar, kitaplar, radyoloji raporları, sağlık ile ilgili yazılar, laboratuvar sonuçları gibi çeşitli konularda tercüme büromuzdan hizmet alabilirsiniz.

 

Tıbbi Medikal Tercüme Hizmetleri

 

Tıp alanında yaşanan gelişmeler tıbbi medikal çeviri konusuna olan önemin artmasına neden olmuştur. Medikal çeviri sağlık sektöründeki tüm tercüme işlerini kapsar. Eczacılık sektörü ve diğer tıbbi dokümanların çeviri işlemlerini kapsar. Tercüme büromuz bünyesinde çalışan bu alanda uzman tercümanlarımızdan güvenilir çeviri hizmeti alabilirsiniz.

 

Tıbbi Medikal Tercüme Bürosu

 

Tıbbi medikal çeviri standart bir çeviri işleminden fazlasıdır. Medikal çeviri insanların sağlığı ile ilgili konuları ve profesyonelleri ilgilendirir. Tıbbi bilgiler yanında yeni keşifler açısından da medikal çeviri son derece önemli bir konudur. Tıbbi terminoloji son derece ağır olduğu için bu metinlerin çevirisi zordur. Bu nedenle bu tarz metinlerin çevirisinde uzman tercümanlarımız hizmet verir.

 

Tıbbi Medikal Çeviri Nasıl Yapılır?

 

Tıbbi medikal çeviri diğer çeviri türlerinden farklı bir şekilde gerçekleştirilir. Medikal çeviri yapacak olan çevirmenlerimiz kaynak dile ve hedef dile oldukça hakimdir. Bunun yanında bu çeviri işlerini üstlenecek olan tercümanlarımızın sağlık konusunda bilgili olmasına da dikkat ederiz. 0216 606 29 38 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.