Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Tıbbi İngilizce Çevirisi

Profesyonel tercüme bürosu olarak Tıbbi İngilizce çevirisi konusunda hizmet veririz. Tıp alanı son derece geniştir. Bunun yanında alt başlıkları da bulunur. Bu nedenle bu alanda gerçekleştirilen tercüme hizmetlerinde dikkatli olmak önemlidir. Tıp alanında gerçekleştirilen tercüme hizmetlerinde belli bir bilgi birikimi olan tercümanlarımızdan yardım alırız. Bu alanda tercüme hizmeti vermek için konuya hâkim olmak son derece önemli bir konudur.

 

Tıbbi İngilizce Çeviri Bürosu

 

Tıbbi İngilizce çevirisi arasında adli tıp raporu, ameliyat raporu, bilimsel çalışma, araştırma raporu, doktor raporu, hasta raporu, hasta bilgileri, ilaç tanıtımı, ilaç kataloğu, klinik raporlar, tahlil sonuçları, uzman raporu gibi belgeler yer alır. Bu metinlerin hayati değer taşıması nedeniyle deneyimli tercümanlar tarafından çevrilmesi önemli bir konudur. Bunun yanında terminoloji ve dil yapısı açısından farklılıklar olduğu için çevirilerde ekiplerimiz her zaman titiz davranır.

 

Tıbbi İngilizce Çeviri Hizmetleri

 

Tıbbi İngilizce çevirisi medikal ve tıbbi literatüre hakim olan tercümanlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Eğer bu çeviriler doğru bir şekilde yapılmazsa hem sağlık hem de yasal açıdan çeşitli sorunların meydana gelmesine sebebiyet verebilir. Bu yüzden uzman tercümanlarımız bu belgelerin çevrilmesinde çalışmalarını titizlikle sürdürür.

 

Tıbbi İngilizce Tercüme Fiyatları

 

Tıbbi İngilizce çevirisi hizmetlerimiz son derece uygun fiyatlıdır. Bu işlerde medikal anlamda deneyimi ve bilgi birikimi olan tercümanlarımız hizmet verir. Bu sebeple tıbbi İngilizce çevirisi konusunda ekiplerimize güvenebilirsiniz. 0216 606 29 38 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.