Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Sıkça Sorulan Sorular

Tercüme hizmeti almak isteyen kimselerin kafalarında sıkça sorulan sorular mevcut olabilir. İlk defa bu hizmeti alacak da olabilir. Ya da farklı bir çeviri hizmeti almak istediği özel durumlar da mevcuttur. Bazı durumlarda da şekil olarak sıkça sorulan sorular mevcuttur. Hizmetin maliyeti, ödeme usulleri, ekstra hizmetler, hizmet kapsamı gibi çok sayıda sorular sorarlar. Sıkça sorulan sorular için yeterli bir cevap almak son derece müşteri için önemlidir.

 

Tercüme Büroları ile İlgili Sıklıkla Sorulan Sorular

 

 

Tercüme büroları ile ilgili müşterilerimizden sıklıkla sorular almaktayız. Tercüme bürolarının iletişim bilgileri, ödeme şekilleri, çeviri hesaplama usulleri, noter tasdiki, çeviri hizmeti türleri ve diğer dikkat edilmesi gereken konularda sıklıkla sorular sormaktadırlar. Tercüme hizmeti hakkında sıkça sorulan sorular hususunda yeterli ve tatmin edici cevaplar alınmaması, çeviri bürosu ile müşteri arasında iletişim kopukluğuna ve güvensizliğe neden olduğu unutulmaması gerekir.

 

 

 

Tercüme Büroları Hakkında En Sık Sorulan Sorular

 

 

Müşterilerimiz sıklıkla tercüme büroları hakkında hizmetin kapsamı ve ücretler hakkında soruları çok fazla sormaktadır. Her çeviri hizmeti farklı bir ücret politikası ile alakalı olduğu için bu konuda kafa karışıklığı olması çok normaldir. Yeminli tercüme hizmeti ve usulleri hakkında da sıklıkla sorular almaktayız.

 

 

Tercüme Büromuz Yardımcı Olur

 

Sıkça sorulan sorular müşteriler için önemli bir detay olup tercüme ofisleri hakkında endişelerinin giderilmesini sağlar. Sizler de çeviri hizmetleri ve tercüme büroları hakkında kafanıza takılan herhangi bir soru oluştuğu takdirde 0216 606 29 38’ i arayarak sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.