Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Sayfa Başı Çeviri Ücretleri

Çeviri ofisi hizmetini alırken genelde bazen kelime bazen de sayfa başına belirli bir ücret hususunda anlaşılır. Bazen de bu çevirinin türüne göre sabit bir fiyat olması da gerekebilir. Genel ve özel durumlar gözetilerek genelde belirli bir fiyat üzerinde anlaşmak her iki taraf için de önemlidir. Sayfa başı çeviri ücretlerinin belirlenmesinde belirli kıstaslar vardır. Sayfa başı çeviri ücretleri sayfanın ve çevirinin niteliğine göre değişkenlik gösterebilir. Bu ücret resmi bir belge için farklı iken edebi eser içinse farklı bir fiyat belirlenir.

 

 

Sayfa Başı Çeviri Ücretleri Belirlemede Çevirinin Türü de Etkilidir

 

 

Sayfa başı çeviri ücretleri belirlenmesinde en önemli kıstaslardan bir tanesi çevirinin türüdür. Çevirinin türüne göre de ücret konusunda belirli değişiklikler olabilir. Resmi bir evrak için farklı bir sayfa başı çeviri ücretleri belirlenirken edebi bir eserde, bir sözleşmede, hatta resmi bir ilaç prospektüsü konusunda farklı bir çeviri ücreti belirlenir. Ancak çoğu sayfa başı çeviri ücretleri çeviri ofisleri açısından yakın ve sabit bir rakam aralığında tutulur.

 

Sayfa Başı Çeviri Ücretlerini Belirlerken Kelime Sayısı Dikkate Alınmaz

 

 

Özellikle sayfa başı çeviri ücretleri yaparken kelime bazlı çeviri ücreti hesaplamalarına kıyasla çoğu zaman daha avantajlı bir ücret ödemenizi sağlar. Sayfa başı çeviri hizmetini belirleyen en temel özellik kelime sayısı değil sayfa sayısı olmaktadır.

 

Sayfa Başı Çeviri Ücretleri ve Uygun Fiyatlar

 

Firmamız sayfa başı çeviri hizmeti konusunda uygun fiyatlar ile oldukça tanınmış bir firmadır. Sizler de çeviri hizmeti almak istediğiniz durumlarda kelime veya sayfa ücretini öğrenmek için bizi 0216 606 29 38 numaradan arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.