Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Sağlık Çevirisi

Sağlık çevirisi dediğimiz çeviri türlerinde sağlık alanında yazılan ve tercümesine ihtiyaç duyulan yazıları ve belgeleri içerir. Genellikle kişinin sağlık bilgilerini içerebileceği gibi özel bir ilacın prospektüsü dahi olabilir. Çok geniş bir sağlık çevirisi skalası mevcuttur. Burada çevrilen resmi ya da özel belgede yabancı bir dilden Türkçe’ ye ya da Türkçe’ den yabancı bir dile olacak şekilde çift yönlü olarak çevrilmesi mümkündür.

 

Sağlık Alanındaki Çeviriler Nelerdir?

 

 

Sağlık çevirisi için çok sayıda sağlık ile alakalı belgenin çevirisini kapsar. Bu bir ilacın prospektüsü olabileceği gibi, akademik bir eser ya da kişinin sağlık durumu ile alakalı bireysel rapor veya tahlil sonuçları dahi olabilir. Bu tür çevirilerdeki temel amaç evrensel bir alan olan sağlık ile ilgili belgenin bir başka yerden başka ülkeye ya da yabancı bir kuruma bilgi aktarımı için önemlidir.

 

Sağlık Çevirisi Nerelere Verilir?

 

 

Çoğu çeviri alanında olduğu gibi sağlık çevirisi özel ya da resmî kurumlara verilmesi gerekir. Burada bazen tıbbi akademik bir eser ya da herhangi bir yayın, bazen de bir ilaç prospektüsü için sağlık şirketine özel olarak çevrilebilir. Daha mikro ölçekte herhangi bir kişi ile ilgili sağlık belgeleri de sağlık çevirisi alanına girerek bu tür kurumlara verilir.

 

Sağlık Çevirisi Yapan Firmamız

 

 

Sizler de 0216 606 29 38 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilir ve uygun fiyatlarla ihtiyacınız doğrultusunda sağlık çevirisi yaptırabilirsiniz.

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.