Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Profesyonel Çeviri Hizmeti

Ofisimiz Türkiye’nin en kaliteli çeviri hizmeti görevini uzman bir ekiple sağlıyor. Ofisimizden alacağınız bütün çeviri hizmetler şeffaf bir şekilde sizlere sunuluyor. Sunmuş olduğumuz çeviri hizmetlerinin hepsi uluslararası kalite standartlarına %100 uyumlulukta sizlere ulaştırılıyor. Ofisimiz bu alanda son derece engin deneyime sahip üst düzey bir çevir merkezi olma yolunda kendisinden emin adımlarla ilerliyor.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çeviri Hizmetleri

 

Müşteri merkezli çalışma koşulumuzla müşterilerimiz en kaliteli çeviri hizmeti sunuyoruz. Çevirilerimiz her dilde olabiliyor. Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Azerice, Arapça ve daha birçok dilde sizlere çeviri hizmeti sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bütün hizmetler ihtiyaca yönelik hizmetler olarak sektörde ön plana çıkmayı başarıyor. Ofisimizden alacağınız tüm hizmetler çeviri hizmet şartlarının güvenirliğini ve şeffaflığını taşır. .

Çeviri Hizmeti Kalitesi

 

Çeviri hizmeti uzmanlık gerektiren bir iş sahasıdır. Dolayısıyla bu hizmetten faydalanmadan önce mutlaka kapsamlı bir araştırma yapmanızda fayda var. Yapacağınız kapsamlı araştırma neticesinde uzman kurumlardan çeviri hizmeti almanız tavsiye edilir. Ofisimiz sizlere ultra profesyonel çeviri hizmetleri sunuyor. Ofisimiz her alanda sizlere prensipli ve protokollere uygun bir hizmet deneyimi sunuyor.

Çeviri Hizmeti Profesyonelliği

 

Çeviri hizmeti profesyonel bir işlem çeşididir. Dolayısıyla sizlere bu alanda en aktif ve tecrübeli hizmetleri sunuyoruz. Kabiliyetli personellerimiz sizlere üst düzey standartlara bire bir uyumlu bir hizmet ayrıcalığı sunuyor. Çeviri ofisimizden alacağınız bütün hizmetler Avrupa kalite standartlarına tam uyumluluk gösterir. Bizlerle iletişime geçmek için 0 216 606 29 38 numarasını arayabilirsiniz.

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.