Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Noter Tasdikli Çeviri

Noter onaylı tercümeler daha doğrudur ve belgede herhangi bir belirsizliğin önlenmesine yardımcı olur. Noter tasdikli tercüme, sizlere doğru ve kaliteli tercümelerin yanı sıra tercüme edilen belgenin noter tasdikli yani noter onaylı olmasını sağlayan bir hizmettir. Noterler, tercüme edilen belgelerin hem doğru hem de orijinal olmasını sağlar. Firmamız bu alanda Noter tasdikli çeviri hizmetleri ile ön plana çıkıyor.

 

Noter Tasdikli Çeviri İçin Doğru Adres

 

Noter tasdikli tercümeler noter yardımı ile tercüme edilir. Noter, belgenin aslına uygun ve doğru olduğunu onaylayacaktır. Noter onaylı tercümeler genellikle yasal amaçlar, göçmenlik ve diğer resmi davalar için kullanılır. Firmamız bu alanda profesyonel hizmet sunuyor ve Noter tasdikli çeviri hizmetleri ile oldukça fazla tercih ediliyor.

 

Noter Tasdik Çevirisine Neden İhtiyaç Duyulur?

 

Noter tasdikli çeviri hizmeti, profesyonel bir tercüman tarafından noter yardımıyla yapılan bir tercüme hizmeti türüdür. Bu tür tercüme hizmeti, yasal veya resmi amaçlarla noter tasdikli olması gereken belgeler için gereklidir. Noter, imzayı onaylar ve belgeyi mühürler ve başka bir dile tercüme eder. Bu tercüme türü, noter tasdikini gerektiren kanunlar, sözleşmeler veya diğer yasal belgelerin olduğu her durumda kullanılabilir.

 

Noter Tasdik Çeviri Fiyatları Nedir?

 

Fiyatlar ne kadar uzun bir belge ya da nasıl bir evrak tercüme edileceğine göre değişir. Noter tasdikli çeviri fiyatları için 0216 606 29 38 numaramızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.