Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Mobil Oyun Çevirisi

Artık insanlar oyunlar hazırlayarak bu oyunları global pazarlaya sevk ediyor. Bu açıdan bakıldığında bir oyunun dilinin önemi ortaya çıkar. Oyunların çok dilli olabilmesi açısından Mobil Oyun Çevirisi hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Firma olarak sizlere mobil oyun çeviri hizmeti sunarak oyunlarınızın daha fazla kişi tarafından kullanılmasını sağlarız.

 

Mobil Oyun Çevirisi Hizmeti

 

Bu hizmetlerin yanı sıra aynı zamanda farklı alanlarda da çeviri hizmetlerimiz bulunur. Fakat son dönemde mobil oyunların pazarı giderek artış göstermektedir. Bu nedenle de Mobil Oyun Çevirisi hizmetlerine olan talep artmaktadır. Bu talebi karşılamak için uzman ekibimiz ile sizlere hizmet sunarız. Aynı zamanda mobil uygulamalar için de yine çeviri hizmeti sunarız.

 

 

Mobil Oyun Çevirisi Hizmeti Fiyatları

 

Fiyat olarak bakıldığında ise hizmetlerimizin makul seviyelerde fiyatlandığı söylenebilir. Özellikle son zamanlarda Mobil Oyun Çevirisi konusunda birçok firma ortaya çıkmıştır. Fakat firmamız yıllardan bu yana alanda hizmet veren bir firma olarak sektörün önemli bir oyuncusudur. Siz de en iyi deneyim ve en uygun fiyatlar için bizden hizmet alabilirsiniz.

 

Mobil Oyun Çevirisi Nasıl Yapılır?

 

Bu ve benzeri hususlarda hizmet almak için 0 216 606 29 38 numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Ülkemizde son yıllarda mobil uygulama ve oyun sektöründe ortaya çıkan eko sistem gelişen bir ekonomi olarak değer kazanmaktadır. Bu nedenle çeviri hizmetlerinin katma değeri yükselmektedir. Bizden Mobil Oyun Çevirisi hizmeti temin edebilirsiniz.

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.