Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Lokalizasyon

Genel itibariyle çeviri, bir dilden başka bir dile yönelik kelime anlamlarının korunarak tercüme edilmesi anlamına gelmektedir. Ancak, doğru ve eksiksiz bir çeviri için, lokalizasyon unsuru göz ardı edilmemelidir.

Dil çevirilerinde, bir dilin sadece kelime anlamları değil; o dil coğrafyasının iyi bilinmesi temel lokalizasyon unsurunu oluşturur.

Yani, çeviride dili kendi coğrafyasıyla bir bütün olarak değerlendirerek aktarma işlemi olarak da tanımlanabilir.

 

Doğru Lokalizasyon Neden Önemli?

 

Bir dil çevirisinde o dilin coğrafyasının da bilinmesi, eksiksiz bir dil bütünlüğü açısından büyük önem taşımaktadır.

Bu kapsamda; lokalizasyon unsuruna dikkat ederek sağlamakta olduğumuz çeviri hizmetimizle, tüm dillerden tüm dillere geniş bir skalada hizmet sağlıyoruz.

Alanında uzman çevirmen kadromuz, eksiksiz ve doğru çeviri beklentilerinizi kolaylıkla karşılar.

 

Zamanında Çeviri

 

İhtiyaç duyduğunuz alan ve dildeki çeviri bildiriminizden sonra, profesyonel çevirmen kadromuz en kısa sürede etkin sonuç almanızı sağlayacaktır.

Bunun yanında; ayrı noktalarla zaman kaybetme sorunlarınızın da önüne geçen hizmetimiz sayesinde, seçkin lokalizasyon ile dil coğrafyasından çıkılmadan çeviri neticesi alırsınız.

 

Kaliteli Çeviri Sunumları

 

Deneyimli çevirmen kadromuzla birlikte; metin çevirisi, katalog çevirisi, matematik çevirisi, teknik çeviriler ve daha pek çok ayrı dalda geniş bir hizmet skalasıyla bir araya gelirsiniz.

Bu kapsamda; hangi dilde çeviri ihtiyacı istiyorsanız, o dilin tüm geleneksel alt yapısı ve kullanım uygunluğu için sizler de 0216 606 29 38 numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.