Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Kürtçe İngilizce Çeviri

Kürtçe-İngilizce çeviri hemen hemen dünyanın her yerinde her geçen gün Kürtçe tercüme hizmeti önemli bir konuma gelmiştir. Ortadoğu diplomasisinde en çok kullanılan Kürt dili için artık pek çok ülke ve bölgede görevlendireceği personeli başta Kürtçe bilen Kürtçe İngilizce çeviri yapabilen vatandaşlarından seçebiliyor. Kürtçe İngilizce çeviri hizmeti veren tercüme ofisi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulunduran Kürtçe İngilizce dillerine hakim uzman çevirme kadrosuyla Kürtçe İngilizce ya da İngilizce Kürtçe çeviri hizmeti firmamız tarafından veriliyor.

 

 

Profesyonel Kürtçe İngilizce Tercüme Hizmeti

 

 

Kürtçe İngilizce çeviri İran dil ailesinden olan Kürtçe dili için onuncu yüzyıldan beri literatür eserlerden Kürtçe olarak yazılmasına rağmen müşterek kullanılan bir dil olmamıştır. Kürtçe dili pek çok lehçeyi ayrılmış durumdadır. Bunlardan en fazla Kuzey Kürtçe ve Kurmanci lehçeleri kullanılır. Uzman tercüman kadrosu ile sizlere profesyonel bir hizmet verilir. Çünkü çeviri işlemde yapılacak en ufak bir yanlış gerek maddi gerek manevi telafisi mümkün olmayan sonuçlara sebep olur.

 

Yeminli İngilizce Kürtçe Çeviri Bürosu

 

Kürtçe İngilizce çeviri işlemi çeviri programları ile gerçekleştirilecek kadar pratik bir hizmet değildir. Dijital ortamda programlar kullanılarak yapılan çeviri işlemleri genellikle orijinal metindeki anlamı taşımaz. Kürtçe İngilizce çeviri programları ilgili dilin bilgisini anlam bütünlüğünü dil üzerindeki kültürel etkileri yapı ve deyimler firmamız tarafından dikkate alınır.

 

Uzman Kadro İle Profesyonel Çeviri

 

Kürtçe İngilizce çeviri uzman kadro eşliğinde sizlere profesyonel bir hizmet sunmayı amaçlayan Kürtçe İngilizce çeviri ofisi noter onaylı İngilizce Kürtçe tercüme hizmeti sunuyor. Ayrıntılı bilgi almak için 0 216 606 29 38 nolu telefondan iletişime geçerek sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.