Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

 İnternetten Çeviri

İnternetin giderek daha yaygın hale gelmesi ile birçok iş ve işlemin internet ortamından yerine getirilmesi mümkün olmuştur. Bunun yanında internetin çeviri hizmetlerinde de bir dönüşüm ortaya çıkardığı bilinen bir gerçektir. Artık internetten çeviri gibi bir kavram hayatımıza girmiştir. İnsanlar bilmedikleri yabancı metinleri online çeviri hizmetlerini kullanarak anlayabilirler. Firmamız online olarak sunulan bu çeviri hizmetlerinden sizlere yararlandırır.

 

İnternetten Çeviri Hizmeti

 

 

Bu hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için 0 216 606 29 38 numaralı telefonlarımızı kullanabilirsiniz. Ülkemizde hizmet veren firmamız internetten çeviri konusunda sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunar. Ayrıca sunduğumuz hizmetleri temin noktasında farklı kanalları kullanabilirsiniz.

 

 

 İnternetten Çeviri Hizmeti Nasıl Yapılır?

 

 

Son zamanların en popüler hizmetlerinden birisi olan internetten çeviri hizmetlerini sizlere güvenle sunarız. Böylelikle kolay bir şekilde çeviriler elde edebilirsiniz. Nitelikli bir hizmet olan ve aynı zamanda hızlı bir şekilde belgelerin ve metinlerin tercüme edilmesine imkan tanıyan online işlemlerimiz ile sizlere yardımcı oluruz.

 

 

İnternetten Çeviri Hizmeti Fiyatları

 

Çeviri konusunda yetkin bir firma olarak hareket eden firmamız bunun yanında çeviri noktasında da farklılıklar sunan bir yapı arz eder. Teknik dile hâkim elemanlarımız sayesinde kolay bir şekilde internetten çeviri hizmetlerini yerine getirebilirsiniz. En iyi deneyim ve hizmet için bizden hizmetleri internet üzerinden temin edebilirsiniz. Bunun yanında sunduğumuz hizmetlerde düşük ücret garantisi ile hareket ederek hizmet veririz.

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.