Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Ekspres Tercüme

Tercüme hizmeti almak istediğiniz takdirde bu işi mutlaka kurumsal bir destek alarak yapmalısınız. Ekspres tercüme işlerinde sizlere en iyi hizmeti sunmak için profesyonel uzmanlarla çalışıyoruz. İstediğiniz konuda yardımcı olmak için kendimizi sürekli geliştiriyor ve uzman personellerle birlikte en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Ekspres Tercüme Hizmeti

 

Ekspres tercüme hizmetinden fayda sağlamak için müşteri hizmetlerimizden yardım alabilir ve profesyonel bir uzmandan destek alabilirsiniz. Bunun için 0216 606 29 38 iletim numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Sitemiz üzerinden de fiyat talep edebilir ve çeviri desteği oluşturabilirsiniz.

Ekspres Tercümeden Nasıl Yararlanılır?

 

Kurumumuzda bulunan bütün personeller son derece tercüme konusunda uzman, bilge kişilerdir. Gerekli eğitime ve dil bilgisine sahiptirler. Tercüme olacak dili analiz ederek en doğru yöntemleri kullanarak sonuca ulaşırlar. Tercüme sektöründe güvenilir olmak çok önemlidir. Ekspres tercüme istediğinizde sizlere en güvenli hizmeti sunuyoruz. Belgelerinizi özenle saklar ve hiçbir yerde paylaşım yapmayız. Müşteri memnuniyet ilkesine uygun olarak sizlere hizmet sunulmaktadır.

Ekspres Tercüme Fiyatları

 

Firma olarak fiyatlandırma konusunda ekonomik fiyat politikasını özümseriz. Bütçe dostu fiyatlarla ödeme kolaylıkları ile destek sağlarız. Uzman çalışma kadromuz ile projelerin tercüme ve kontrol aşamasını özenle sürdürürüz. Hızlı bir şekilde işlemlerinizi sonuca ulaştırırız. Yapılan çalışma sonucunda gerekli kontrolleri yapar ve size teslim ederiz. Ekspres tercüme hizmetlerinde son derece güvenilir ve kaliteli işler sunuyoruz.

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.