Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Çince Çeviri Bürosu

Çince, dünya genelinde en çok konuşulan diller arasında yer alır. Özellikle ticaret alanında Çince günden güne önem kazanır. Ayrıca Çin kültürü geniş coğrafyalar üzerinde de etkili olduğu için Ticaret alanı dışında eğitim ve sanat alanlarında da Çince eserlere yer verilmesi gerekir. Çince özellikle Türkçe gibi Latin harfleri içeren bir alfabe kullanılmaz.  Çince kendine has özel karakterle yazılan bir alfabeye sahiptir. Bu yüzden de Çince belge ve konuşmaları anlamak için Çince çeviri bürosu tarafından verilen Çince çeviri hizmeti almanız gerekebilir. Firmamızdan bu hizmetler konusunda destek alabilirsiniz.

 

Çin Dilleri

Çince aslında çok sayıda farklı diller içeren bir dildir. Ancak çoğunlukla dünya genelinde Mandarin lehçesi veya dili kullanılır. Çünkü bazı akademik çevrelerde Çince aslında bir Çin dil ailesi gibi kabul edilir. Mandarin özellikle dünya genelinde 1 milyar kişi tarafından kullanılan, dünya genelinde Resmi bir Çince diyebileceğimiz Çin dili veya lehçesidir. Çince çeviri bürosu olarak Çince çeviri hizmeti vermekteyiz.

 

Çince Çeviri Hizmeti

 

Ticari ve edebi nitelikteki evraklarınızı direkt olarak Çinceden ulusal dile ya da Ulusal dilden Çinceye iki taraflı olarak çevrilmektedir. Bütün çeviri aşamalarını baştan sona Çince çeviri bürosu olarak yaptığımız çevirilerde vermekteyiz. Özellikle Çince Çevirinizi elektronik arşivlerimizde saklıyoruz. Herhangi bir ihtiyaç halinde tekrar bizden talep edebilirsiniz. Çince çeviri bürosu hizmeti almanız gerektiği durumlarda bize 0216 606 29 38 numarasını tuşlayarak Çince çeviri hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.