Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Çeviri Yapanlar

Herhangi bir konuda çeviri hizmeti alacaksanız bazı detaylara dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle çeviri hizmeti yapacak kişinin alanında uzman olması gerekir. Firmamız çeviri yapanlar içerisinde lider konumda yer almakta ve bunu da kurumsal çerçeve içerisinde sunmaktadır. Bu hizmet içeriği tüm dillere vakıf olan kişiler tarafından verilir. Hizmet almak istediğinizde 3 adımda işlemlerinizi tamamlayabilir ve hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz. Bize sunmuş olduğunuz evraklar kesinlikle başka kişiler ile paylaşılmaz.

 

Çeviri Yapanlara Hızlı Erişim

 

Çeviri yapanlar ilgili dilin teknik detaylarına da vakıf olmalıdır. Bu sayede çeviri profesyonel bir şekilde sonuca ulaşacaktır. Bu konuda yasal ve kurumsal bir hizmet almak isterseniz 0216 606 29 39 numaralı telefondan ulaşım sağlayarak hızlı bir destek alabilirsiniz. Yapılacak her çalışma garantili ve kurumsal çerçevede sunulur.

 

Çeviri İşlemi Nasıl Yapılır

 

Çeviri işlemi yapmak istediğinizde ilgili dosyaları bize iletmeniz yeterli olacaktır. Öncelikle editörlerimiz tarafından ilgili belge incelenir. Daha sonra hızlı bir şekilde çeviri işlemine başlanır. Çeviri sırasında teknik terimler var ise bu doğru bir şekilde analiz edilir. Daha sonra uzman tarafından çeviriniz tamamlanır. Çeviri tamamlama sonrası editörlerimiz gerekli kontrol ve analizleri titiz bir şekilde yapar. Tamamlanan çeviri hizmeti size sunulur.

 

Çeviri hizmet fiyat politikamız ise ekonomik olarak belirlenmiştir. Gün içerisinde istediğiniz zaman hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.