Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Çeviri Ücreti

Günümüzde çeviri hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulur. Bu konuda hizmet veren pek çok firma vardır. Firmamız en iyi şekilde hizmet sağlar ve profesyonelliğe çok fazla önem verir. Müşteriler için en uygun çeviri ücreti sunulur. Her alanda başarılı ve işinde profesyonel kişiler çalışmalar yapar. Eksiksiz bir teslimat için, gerekli olan hizmet sağlanır. Siz de bu konuda güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz.

Çeviri Hizmetleri Nasıl Yapılır?

 

İstediğiniz dilde her türlü proje için, destek alabilirsiniz. Firmamız kurumsal bir hizmet sunar. Bunun için önce iletişime geçmeniz gerekir. Telefondan her türlü bilgiyi, detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Hem hızlı hem de kolay bir hizmet verilir. Çeviri ücreti verilen hizmete göre değişiklik gösterir.

Çeviri Hizmeti Nasıl Verilir?

 

Çalışan tüm personeller alanında eğitim almış kişilerdir. Hem dil hem de dil bilgisi konusunda kaliteli bir hizmet sunarlar. Öncelikle her iş için analiz yapılır sonrasında ise en iyi şekilde çeviri yapılır. Ayrıca firmamız bu konuda güvenliğe de çok fazla önem verir. Müşterilerin belgeleri ve özel bilgileri hiç kimse ile paylaşılmaz. Her zaman öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden çeviri ücreti oldukça ekonomiktir.

Çeviri Ücretleri Bilgi Hattı

 

Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tuttuğu için, herkese hitap eden, fiyat teklifleri sunulur. Ayrıca ödeme seçenekleri de değişiklik gösterir. Her türlü kolaylık sağlanır. Çevirilerin projelerin her aşamasında gerekli kontroller sağlanır ve detaylara önem verilir. Çeviri ücreti hakkında bilgi almak için 0216 606 29 38 numarası ile iletişim kurabilirsiniz.

 

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.