Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Çeviri Tercüme Merkezi

Çeviri tercüme merkezi olarak müşterilerimize elit standartlarda son nesil hizmetler sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetlerle sektörde ön plana çıkmayı başarmış durumdayız. Başarılı bir çeviri ofisinden hizmet almak istiyorsanız firmamız sizlere bu alanda en aktif hizmetleri sunmaktadır. Çeviri ofisimizden alacağınız tüm hizmetler uluslararası kalite standartlarına bire bir uyumlu hizmetler olarak karşınıza çıkmaktadır.

Çeviri tercüme merkezi sizlere tercüme alanında hizmet vermeye devam ediyor. Sizlere idealist personellerimizle üst düzey hizmetler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Firmamız her alanda sizlere sınırsız hizmetler sunan sektörün marjinal kurumları arasında yer alıyor. Sunmuş olduğumuz bütün hizmetler, kalite standartlarına sahiptir. Potansiyelli hizmetlerin tek adresi firmamız olarak bilinmektedir. Firmamız, her yönden sizlere ulusal hizmetler sunuyor.

Çeviri Tercüme Merkezi 7/24

 

Çeviri tercüme merkezi sizlere profesyonel standartlarda hizmetler sunmaktayız. Sunulan hizmetlerimizin hepsi prensipli hizmetler olarak biliniyor. Ahenkli bir çeviri hizmeti almak istiyorsanız firmamız sizlere bu alanda geniş kapsamlı hizmetler sunan kabiliyetli hizmetlerdir. Hizmette sınır tanımayan bir firma olarak her açıdan sizlere ulusal hizmetler sunmaktadır.

Çeviri Tercüme Merkezi Prestijli Hizmetler

 

Çeviri tercüme merkezi sizlere prestijli hizmetler sunan birinci sınıf bir kurumdur. Kurumumuzdan alacağınız tüm hizmetler enternasyonal kalite standartlarına sahip hizmetler olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Başarılı bir ofis olarak sektörde prestijli bir hizmete ev sahipliği yapmaktayız. Firmamızla bağlantıya geçmek için 0 216 606 29 38 telefon numarasını aramanız yeterlidir.

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.