Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Çeviri Şirketi

Çeviri şirketlerine son yıllarda oldukça yoğun ilgi gösteriliyor. Çeviri şirketi hizmetlerimizin hepsi sizlere en iyi ve orijinal çevirileri sunmaktadır. Hizmette sınır tanımayan bir çeviri şirketi olarak sektörde bilinmekteyiz. Şirketimiz sizlere her açıdan deneyimli ve profesyonel bir hizmet deneyimi yaşatır. Sunulan hizmetlerin hepsi birinci sınıf standartlara sahip hizmetlerdir. Çeviri şirketimiz 7/24 çalışma prensiplerine sahip bir kurumdur.

Böylelikle sizlere çok hızlı ve deneyimli hizmetler sunmuş oluyoruz. Firmamız her alanda sizlere sınırsız çeviri hizmetleri sunan sektörün fark yaratan kurumları arasında bulunuyor. Farkımızı her daim çevirilerimizin kabiliyetinden ve kusursuzluğundan meydana gelmektedir. Kusursuz bir hizmet almak istiyorsanız şirketimiz bu alanda sizlere en yetkin hizmetleri sunan yaratıcı bir kurumdur.

Çeviri Şirketi 7/24 Hizmetler

 

Çeviri şirketi olarak siz değerli müşterilerimize elit kalite standartlarında hizmetler sunmaktadır. Ekstra hizmetler sunan firmamız sizlere her açıdan avantajlı hizmetleri son sürat hızla ulaştırıyor. Müşterilerimize 30 dilde çeviri hizmetleri sunuyoruz. Böylelikle geniş kapsamlı çalışma prensiplerine sahip bir kurum olarak ön plana çıkmayı başarıyoruz. Başarılı hizmetlerimizin hepsi üst düzey standartlardadır.

Çeviri Şirketi Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

 

Çeviri şirketi kurumumuz sizlere kaliteli bir çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Çağrı merkezi personellerimizle yapacağınız bütün görüşmeler kayıt altındadır. Çeviri şirketi kendisini sürekli olarak güncelleyen ve yenileyen bir şirkettir. Şirketimiz sizlerin de desteğiyle çok daha iyi olma yolunda kendisinden emin adımlarla ilerlemektedir. Şirketimize 0 216 606 29 38 telefon numarasından bağlanabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.