Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Çeviri Kontrol Hizmeti

Çeviri kontrol hizmeti konusunda sizlere üst düzey standartlarda hızlı bir çeviri hizmeti sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetlerle sektörde bir numaralı konumda yer almaktayız. Çeviri ofisimiz her alanda sizlere uluslararası kalite standartlarında bir çeviri hizmeti sunmaktadır. Sunulan hizmetlerin hepsi birinci sınıf kalite çeviri hizmetleri olarak ön plana çıkmaya vakıftır. Güzel bir çeviri hizmeti almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Çeviri kontrol hizmeti konusunda sizlere 7/24 sınırsız ve kesintisiz hizmetler sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetlerle sektörde farkını ortaya koymuş bir firma güdümündeyiz. Firmamızdan alacağınız bütün hizmetler uluslararası kalite standartlarıyla bire bir örtüşmektedir. Sınırsız bir hizmet deneyiminden yararlanmak istiyorsanız sizlere bu alanda geniş kapsamlı bir hizmet deneyimi sunuyoruz.

Çeviri Kontrol Hizmeti Firması

 

Çeviri kontrol hizmeti firması olarak müşterilerimize standartların üzerinde elit bir hizmet sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz elit hizmetlerin hepsi standartların çok üzerinde hizmetler olarak ön plana çıkmaya vakıftır. Vasıflı personellerimiz sizlere sistematik bir çeviri hizmeti sunmaktadır. Gerçekçi ve doğal bir çeviri hizmeti almak istiyorsanız orijinal firmamızdan hizmetler alabilirsiniz

Çeviri Kontrol Hizmeti Fiyatları Nedir?

 

Çeviri kontrol hizmeti fiyatları birçok farkı koşula bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fiyatların değişiklikler göstermesinde Avrupa kalite standartları doğrudan rol oynuyor. Fiyatlarımızı oluştururken son derece müşterilerimizi düşünerek fiyat aralıklarımızı oluşturuyoruz. Uluslararası bir çeviri hizmetinden faydalanmak istiyorsanız çeviri hizmeti veren firmamızı tercih edebilir, hizmetlerden yararlanma deneyimine erişebilirsiniz. Bizlere 0 216 606 29 38 üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.